MSM Haya Labs 180caps
- EAN: 0853809007790
- Categorie(n): Methylsulfonylmetaan (MSM)
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 05:57:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
MSM van Haya Labs, ook bekend als Methylsulfonylmethane, is een natuurlijke stof die voorkomt in het menselijk lichaam. Het is een zwavelhoudend molecuul dat in alle levende organismen aanwezig is, waaronder planten, dieren, mensen, vissen en algen. MSM wordt van nature aangetroffen in bepaalde primitieve planten en in kleine hoeveelheden in veel voedingsmiddelen zoals groenten en fruit. Zwavel is essentieel voor het lichaam en behoort tot de Macromineralen, samen met calcium, magnesium, kalium, natrium en fosfor.
De MSM Haya Labs capsules komen in een verpakking van 180 stuks, elk met een dosering van 500 mg MSM. Naast de gebruikelijke benaming MSM wordt deze stof ook wel aangeduid als DMSO2, methyl sulfon en dimethyl sulfon. Deze capsules zijn gemakkelijk in te nemen en ideaal voor dagelijks gebruik als voedingssupplement.
Elke capsule bevat 500 mg Methylsulfonylmethaan (MSM), en de overige ingrediënten zijn gelatine, magnesiumstearaat en silicium. Het product wordt geproduceerd in een fabriek waar allergenen worden verwerkt. Voor optimale resultaten wordt geadviseerd om 1 capsule twee keer per dag in te nemen, bij voorkeur tijdens de maaltijd.
De MSM Haya Labs capsules hebben geen specifieke smaak en zijn ideaal voor mensen die op zoek zijn naar een zwavelrijk supplement. Bewaar ze op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kinderen. Ze zijn afkomstig van Body Supplies en hebben een hoge kwaliteitsstandaard. Bestel vandaag nog jouw verpakking MSM capsules en profiteer van de vele voordelen die dit supplement te bieden heeft!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je MSM Haya Labs 180caps kopen voor de prijs van € 17,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MSM Haya Labs 180caps te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MSM Haya Labs 180caps bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,90 voor MSM Haya Labs 180caps is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 17,90 op 24-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | "Methylsulfonylmethaan (MSM) 500 mgGelatine, magnesiumstearaat en silicium." |
| Allergeneninformatie | Geproduceerd in een fabriek waar allergenen worden verwerkt. |
| Aantal stuks in verpakking | 180 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1 capsule 2 maal daags met een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en droog bewaren, buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Body Supplies |
| Fabrikant Adres | Koperhoek 142, 3162 LA Rhoon, T. +31180 721 768 |
| Voedingswaarde | Per serving: 1 capsule | Methylsulfonylmethaan (MSM) 500 mg Gelatine, magnesiumstearaat en silicium. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | MSM preparaat |
| Type kruid of plant | MSM |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 0.145 kg |
| Verpakking breedte | 8.5 cm |
| Verpakking hoogte | 13.5 cm |
| Verpakking lengte | 8.5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 0.030 kg |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 0853809007790 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MSM Haya Labs 180caps aankoopt