Movement Support Vaud | Groenlipmossel | Voor gewrichten | Kraakbeen | 90 capsules
- EAN: 8720256061410
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 05:57:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit unieke supplement van Vaud, geformuleerd met groenlipmossel, is specifiek ontworpen om de gewrichtsgezondheid te ondersteunen*. Groenlipmossel staat bekend om zijn voedingswaarde en wordt gecombineerd met vitamine C, wat essentieel is voor de normale functie van kraakbeen*. Vitamine C draagt bij aan de collageenvorming, wat het behoud van sterke en gezonde gewrichten bevordert*. Daarnaast draagt vitamine C bij tot de normale collageenvorming voor een optimale bot- en kraakbeenfunctie*. Naast groenlipmossel en vitamine C bevat dit supplement zorgvuldig geselecteerde ingrediënten die synergetisch werken om de gezondheid van de gewrichten te ondersteunen*. Deze krachtige combinatie van ingrediënten biedt uitgebreide ondersteuning voor kraakbeen en de algehele gewrichtsfunctie.
Het supplement is ontwikkeld in de best opneembare vorm, waardoor de actieve ingrediënten efficiënt door het lichaam kunnen worden gebruikt, waardoor maximale voordelen worden behaald. Het product bevat 90 capsules, en de aanbevolen dagelijkse dosering is 3 capsules, bij voorkeur verdeeld over de dag en ingenomen tijdens een maaltijd*. Bewaar het supplement op kamertemperatuur en droog, buiten het bereik van jonge kinderen. Ieder potje bevat 300 ml van dit kwalitatieve supplement.
Dit supplement is gemaakt van natuurlijke ingrediënten, waaronder groenlipmossel, HPMC, MSM, collageen type II, curcumine en vitaminen en mineralen. Het product bevat geen lichaamseigen stoffen en is afkomstig uit Nederland. Geschikt voor volwassenen en senioren, dit supplement heeft een neutrale smaak en wordt geleverd in een capsulevorm. Het product is niet veganistisch vanwege de aanwezigheid van weekdieren als allergenen*. Iedere dosis bevat een optimale mix van vitaminen, mineralen, kruiden en overige essentiële ingrediënten om de gewrichten te ondersteunen*. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Movement Support Vaud | Groenlipmossel | Voor gewrichten | Kraakbeen | 90 capsules kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Movement Support Vaud | Groenlipmossel | Voor gewrichten | Kraakbeen | 90 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Movement Support Vaud | Groenlipmossel | Voor gewrichten | Kraakbeen | 90 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Movement Support Vaud | Groenlipmossel | Voor gewrichten | Kraakbeen | 90 capsules is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 33,46. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Groenlipmossel (weekdieren), HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), microcrystalline cellulose (E460i, vulstof), chondroitine sulphate bovine 90%, methyl sulfonyl methane (MSM), Collageen Type II (met 10% hyaluronzuur), Curcumin C3 Complex®, vitaminen, calcium gebonden vetzuren (antiklontermiddel), Bamboe silica extract, mineralen, siliciumdioxide (E551, antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat weekdieren. |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 3 Capsules per dag, met ruim water innemen. Bij voorkeur verdelen over de dag en tijdens een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Vaud |
| Fabrikant Adres | Blaak 16 |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (3 Capsules): Vitaminen, Vitamine C (Ascorbinezuur) 120 mg (150%*), Mineralen, Silicium (uit Bamboe) 30 mg, Mangaan (Bisglycinaat) 3 mg (150%*), Kruiden, Curcumin (Extract 95% (C3)) 150 mg, Overig, Groenlipmossel 562.5 mg, Chondroitine Sulfaat ((rund)) 225 mg, MSM 225 mg, Collageen (Type II) 150 mg, Hyaluronzuur 18 mg.(* Referentie Inname). |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten Collageen Ayurvedisch |
| Type kruid of plant | Groenlipmosselextract |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen Senioren 65+ |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Groenlipmossel, HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), microcrystalline cellulose (vulstof), chondroitine sulphate bovine 90%, methyl sulfonyl methane (MSM), Biocell (80% Type II, 10% hyaluronzuur), Curcumin C3 Complex®, vitaminen, calcium gebonden vetzuren (antiklontermiddel), Bamboe silica extract, mineralen, silicium dioxide (antiklontermiddel). |
| Inhoud | 300 ml |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 65 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Weekdieren |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 400 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720256061410 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Movement Support Vaud | Groenlipmossel | Voor gewrichten | Kraakbeen | 90 capsules aankoopt