Modified Citrus Pectin Powder - 450g - De enige MCP die volledig oplost in water - Made in EU
- EAN: 8720256032991
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Onze Modified Citrus Pectin Powder is van de hoogste kwaliteit en biedt de hoogste biologische beschikbaarheid. In tegenstelling tot andere merken lost onze MCP volledig op in water, waardoor het gemakkelijker wordt opgenomen in de bloedsomloop. Dit optimaliseert de cellulaire activiteit en bevordert de algehele gezondheid, welzijn, immuniteit en optimale veroudering op de lange termijn. Met een laag moleculair gewichtsbereik van 5 tot 22 kDa, is onze MCP een echte superster onder de supplementen.
Ons poeder is puur en bevat geen toevoegingen, enkel gemodificeerde citruspectine en niets anders. Deze nieuwe standaard voor gemodificeerde citruspectine is de eerste pure MCP die volledig oplosbaar is in water. De oplosbaarheid in water is van essentieel belang voor de biologische beschikbaarheid van natuurlijke verbindingen, waardoor ze gemakkelijk door de darmwand kunnen gaan en in de bloedbaan kunnen circuleren. Bij MCS Formulas hebben we ervoor gezorgd dat onze MCP oplost in koud water zonder verlies van gunstige eigenschappen.
Met ingrediënten zoals Citrus Extract en Peels, en geproduceerd door MCS Formulas Netherlands, is onze Modified Citrus Pectin Powder een betrouwbare keuze voor iedereen die op zoek is naar een kwalitatief hoogstaand supplement. Dit product is geschikt voor volwassenen van alle geslachten en is zelfs geschikt voor veganisten. Dankzij de speciale bewaarvoorschriften, kunt u dit product het beste op een koele, droge plaats bewaren om de kwaliteit te behouden. De verpakking bevat 450g aan pure MCP-poeder met een verpakking breedte van 65 mm, hoogte van 60 mm en lengte van 65 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Modified Citrus Pectin Powder - 450g - De enige MCP die volledig oplost in water - Made in EU kopen voor de prijs van € 125,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Modified Citrus Pectin Powder - 450g - De enige MCP die volledig oplost in water - Made in EU te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Modified Citrus Pectin Powder - 450g - De enige MCP die volledig oplost in water - Made in EU bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Modified Citrus Pectin Powder - 450g - De enige MCP die volledig oplost in water - Made in EU is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 125,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 110,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Poeder |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Modified Citrus Pectin [Citrus Extract, Peels] |
| Allergeneninformatie | Niet vervaardigd met ingrediënten van gist, tarwe, gluten, soja, melk, eieren, vis, schaaldieren of noten. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem als voedingssupplement 1-3 maal daags 1 maatschepje, gemengd met water, op een lege maag. Of zoals voorgeschreven door een beroepsbeoefenaar in de gezondheidszorg. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Op een koele, droge plaats bewaren. |
| Fabrikant Naam | MCS Formulas Netherlands |
| Fabrikant Adres | Lichttoren 32, 5611 BJ Eindhoven, The Netherlands |
| Voedingswaarde | Modified Citrus Pectin [Citrus Extract, Peels] |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 30 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Poeder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Modified Citrus Pectin [Citrus Extract, Peels] |
| Inhoud | 0 ml |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 65 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 500 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720256032991 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Modified Citrus Pectin Powder - 450g - De enige MCP die volledig oplost in water - Made in EU aankoopt