Medihemp CBD Olie RAW 2,5% (10ml) - 01-BIO-NL
- EAN: 9120069382808
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:56:04 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Medihemp CBD Olie RAW 2,5% van 10 ml, een volledig biologische CBD-olie met een SKAL-keurmerk. Dit betekent dat elke druppel 2,5% CBD-olie bevat, met ongeveer 250 mg CBD in een flesje van 10 milliliter. Deze olie kan worden gebruikt om verschillende lichamelijke en geestelijke klachten te verlichten.
De aanbevolen dagelijkse dosis CBD is 28 mg. Voor startende gebruikers wordt aangeraden om te beginnen met 10 druppels per innamemoment, maximaal 3 keer per dag. Het is belangrijk om de dosis langzaam op te bouwen en het product minstens 2 weken achter elkaar te gebruiken om de effecten te beoordelen. Als de dosis te laag lijkt, is het mogelijk dat een hogere concentratie, zoals 5% CBD-olie, meer geschikt is.
De CBD-olie is legaal in Nederland en bevat minder dan 0,02% THC. Dit betekent dat het product niet verslavend is en geen psychoactieve effecten heeft. Het werkt in op het endocannabinoïdesysteem van het lichaam, wat kan bijdragen aan verschillende gezondheidsvoordelen. Neem 2x5 druppels per dag in en geniet van de heilzame effecten van dit natuurlijke product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Medihemp CBD Olie RAW 2,5% (10ml) - 01-BIO-NL kopen voor de prijs van € 14,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Medihemp CBD Olie RAW 2,5% (10ml) - 01-BIO-NL te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Medihemp CBD Olie RAW 2,5% (10ml) - 01-BIO-NL bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,25 voor Medihemp CBD Olie RAW 2,5% (10ml) - 01-BIO-NL is gemeten op 17-08-2025. De hoogste prijs was € 15,50 op 22-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,25. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Inhoud | 10 ml |
|---|---|
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hennepzaadolie & Hennepextract |
| Allergeneninformatie | Geen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 2x5 druppels per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Geen |
| Fabrikant Naam | Medihemp |
| Fabrikant Adres | Medihemp |
| Voedingswaarde | Geen voedingswaarde afgegeven door de producent |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Neutraal |
| Geslacht | Volwassenen |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Oostenrijk |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 10ml flesje |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 33 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 92 mm |
Overige kenmerken
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 51 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 9120069382808 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Medihemp CBD Olie RAW 2,5% (10ml) - 01-BIO-NL aankoopt