Medihemp CBD olie puur - 10% - 10 ml
- EAN: 9120069382914
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Medihemp CBD olie puur 10% in een flesje van 10 ml is gemaakt van biologisch hennepzaad, geteeld en geproduceerd volgens de strengste biologische richtlijnen. Dit natuurlijke product kan helpen om zowel lichaam als geest tot rust te brengen en ontspanning te bevorderen. De 10% concentratie maakt deze olie met name geschikt voor het verlichten van ernstige klachten.
De olie bevat diverse heilzame eigenschappen als caroteen, vitamine B en E, mineralen, Omega 3 en 6, en hoogwaardige essentiële eiwitten. De hennepzaden worden zorgvuldig geperst, waardoor alle natuurlijke bestanddelen behouden blijven voor optimale kwaliteit.
Medihemp CBD olie is voorzien van het Europese biologische keurmerk en voldoet aan alle benodigde certificaten voor gezonde en natuurlijke producten. Door tweemaal daags drie druppels onder de tong in te nemen, kan de olie helpen bij het bereiken van ontspanning en het verminderen van stress. De dosering kan indien gewenst geleidelijk worden verhoogd.
Dit product bevat alleen hennepzaadolie en hennepextract, en is vrij van allergenen. Het flesje van 10 ml bevat ongeveer 250 druppels met een CBD-gehalte van 10% (1000 mg). De olie is ongeopend minimaal 2 jaar houdbaar en na opening nog 6 maanden, mits koel en donker bewaard. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Ontdek de ontspannende werking van Medihemp CBD olie puur 10% en ervaar de voordelen van dit biologische product voor lichaam en geest. Bestel nu en profiteer van de heilzame eigenschappen van CBD in een handig pipetflesje voor eenvoudig gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Medihemp CBD olie puur - 10% - 10 ml kopen voor de prijs van € 74,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Medihemp CBD olie puur - 10% - 10 ml te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Medihemp CBD olie puur - 10% - 10 ml bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,95 voor Medihemp CBD olie puur - 10% - 10 ml is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 74,95 op 12-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hennepzaadolie & Hennepextract |
| Allergeneninformatie | Geen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 2x5 druppels per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en donker bewaren, bij voorkeur in de koelkast |
| Fabrikant Naam | Medihemp |
| Fabrikant Adres | Medihemp |
| Voedingswaarde | Geen voedingswaarde afgegeven |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Oostenrijk |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Pipetflesje |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 33 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 46 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 9120069382914 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Medihemp CBD olie puur - 10% - 10 ml aankoopt