Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps
- EAN: 9120069386240
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:57:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Medihemp CBD Capsules bevatten 2,5% CBD en komen in een verpakking van 60 stuks. Ze zijn gemaakt van natuurlijke hennepzaadolie en worden geproduceerd door Medihemp in Oostenrijk. Iedere dagdosering van 2 capsules bevat 13,5 mg CBD, wat kan bijdragen aan uw algehele gezondheid.
De capsules zijn smaakloos en eenvoudig te doseren, waardoor ze handig zijn voor onderweg. Deze veganistische gel capsules zijn GMP gecertificeerd, koosjer, glutenvrij en allergeenvrij, wat betekent dat ze geschikt zijn voor elk dieet. Ze zijn op een droge en koele plek te bewaren bij een maximale temperatuur van 20°C.
Doordat CBD Capsules minder snel werken dan CBD olie (ongeveer 20 minuten), kan het effect iets later optreden. Dit komt doordat de maag en lever ongeveer 30% van de CBD afbreken voordat het in uw systeem terechtkomt. Het is belangrijk om zelf onderzoek te doen naar de werking van CBD en te bepalen of dit product geschikt is voor uw behoeften.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps kopen voor de prijs van € 23,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
- Op dit moment is Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 02-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | CBD en hennepzaadolie |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Zie verpakking |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Medihemp |
| Fabrikant Adres | Untere Hauptstrasse 168, 7122 Gols, Oostenrijk |
| Voedingswaarde | 13,5 mg CBD per dagdosering van 2 capsules |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Oostenrijk |
| Taal handleiding | Frans Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 CBD capsules |
| Inhoud | 17 g |
| Verpakking breedte | 42 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0.05 % |
| Verpakkingsgewicht | 42 g |
EAN
| EAN | 9120069386240 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Medihemp CBD Capsules - 2,5% - 60 caps aankoopt