MB Superfoods Chaga Paddestoelen Poeder Biologisch (100g)
- EAN: 8720299251854
- Categorie(n): Paddenstoelen
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
MB Superfoods Chaga Paddenstoelen Poeder is een biologisch supplement dat veel lof krijgt als de koning van de paddenstoelen. Al eeuwenlang wordt Chaga intensief gebruikt door traditionele kruidenexperts over de hele wereld, van Noord-Amerika tot Europa en Azië. Deze paddenstoel staat bekend onder verschillende namen, zoals kreftkjuke, berkenkanker, en zwarte massa.
Het poeder is gemaakt van gecertificeerde 100% biologische Chaga myceliumbiomassa, dat op biologische haver is gekweekt. Het is een veelzijdig supplement dat op diverse manieren kan worden gebruikt. Voeg dagelijks twee theelepels toe aan je favoriete sap, smoothie of recept voor het beste resultaat.
MB Superfoods Chaga Paddenstoelen Poeder is een natuurlijk product, vrij van GMO's, veganistisch, paleo, glutenvrij en zuivelvrij. Het bevat geen zoetstoffen, vulstoffen, conserveringsmiddelen of kunstmatige toevoegingen. Het is belangrijk om de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet te overschrijden en het product koel en droog te bewaren, buiten het bereik van kinderen.
Dit supplement is ideaal voor volwassenen in verschillende levensfasen, zoals senioren, volwassenen en zelfs mensen in de overgang of met een kinderwens. Met een neutrale smaak en een veganistische formule, is MB Superfoods Chaga Paddenstoelen Poeder een waardevolle toevoeging aan een gezond dieet.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je MB Superfoods Chaga Paddestoelen Poeder Biologisch (100g) kopen voor de prijs van € 16,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MB Superfoods Chaga Paddestoelen Poeder Biologisch (100g) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MB Superfoods Chaga Paddestoelen Poeder Biologisch (100g) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,75 voor MB Superfoods Chaga Paddestoelen Poeder Biologisch (100g) is gemeten op 17-01-2025. De hoogste prijs was € 32,40 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 15,65. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Dit product bevat gecertificeerde 100% biologische Chaga (of Inonotus Obliquus) myceliumbiomassa in poedervorm. Dit paddenstoelenpoeder is gekweekt met biologische haver. |
| Allergeneninformatie | Alle producten zijn 100% natuurlijk en gecertificeerd biologisch, niet-GMO, veganistisch, paleo, glutenvrij, zuivelvrij, soja-vrij, geen zoetstoffen, geen vulstoffen, geen toevoegingen, geen conserveringsmiddelen of iets kunstmatigs. Gewoon natuurlijke paddenstoel is het beste! |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Voeg dagelijks een theelepel (2 gram) MB SuperFoods Chaga Organisch Mushroom Poeder toe aan je favoriete sap, smoothie of recept. We raden u ten zeerste aan om de eerste drie weken tweemaal de normale dosis te gebruiken. Disclaimer: Supplementen zijn geen vervanging van een gezond en gevarieerd dieet. Uitspraken over voedingssupplementen zijn niet bedoeld om een ziekte of gezondheidstoestand te diagnosticeren, behandelen, genezen of voorkomen. Er is in wetenschappelijke literatuur steeds meer bekend over de gezondheidsvoordelen van verschillende botanische kruiden, specerijen, paddenstoelen en planten. Uitspraken over de eventuele voordelen van dit nieuwe Superfood liggen momenteel ter beoordeling bij de Europese Autoriteit voor voedselveiligheid (EFSA). Lees meer over voedselveiligheid op de webstie van de Nederlandse Voedsel en Waren Autoriteit (NVWA) Raadpleeg bij behandeling van een aandoening altijd uw arts of verzorger. Meer informatie over voedingswaarden en verschillende voedselgroepen vind je op www.voedingscentrum.nl |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog, koel en gesloten bewaren. Buiten bereik van kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | VehGro voor MB Superfoods |
| Fabrikant Adres | Weijinksweg 1B, 7558 PL Hengelo |
| Voedingswaarde | Per 100g : 200 kcal / 814 KJ Protein - 3,9 g Carbohydrates - 10,1 g Fat - 0,3 g Saturated fat - 0,2g Fibers - 70,8 g Sodium - < 0.1g |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 21 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten Ayurvedisch Antioxidant |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant Paddenstoelen |
| Substantie | Poeder |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen Zwangerschap en kinderwens |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | China |
| NUT-nummer | n.v.t. |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Dit product bevat gecertificeerde 100% biologische Chaga (of Inonotus Obliquus) myceliumbiomassa in poedervorm. Dit paddenstoelenpoeder is gekweekt op biologische haver (NL-BIO-01). |
| Inhoud | 100 g |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
EAN
| EAN | 8720299251854 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MB Superfoods Chaga Paddestoelen Poeder Biologisch (100g) aankoopt