Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps
- EAN: 8721055250470
- Categorie(n): Ginseng
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:57:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Luto Concentratieboos van Luto Supplements is speciaal ontworpen als een natuurlijke studeerpil om de concentratie en alertheid te verhogen tijdens studie- en werkuren. Deze supplementen bevatten een synergetische mix van hoogwaardige ingrediënten, waaronder vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Ginseng, L-theanine en NAC, die samenwerken om mentale helderheid en focus te ondersteunen.
Dankzij de veganistische formule zijn deze capsules geschikt voor veganisten. Elke verpakking bevat 60 Vcaps, wat zorgt voor een langdurige voorraad van deze natuurlijke studeerpil. Dit product is ontwikkeld met een gerichte formule om jou te helpen je concentratie te verbeteren op een natuurlijke manier.
Neem eenvoudigweg 2 capsules tegelijk in met een glas water om te profiteren van de voordelen van Luto Concentratieboos. Deze capsules zijn gemakkelijk in te nemen en bieden een optimale ondersteuning voor mentale helderheid gedurende de dag. Voeg dit supplement toe aan je dagelijkse routine om je focus te verbeteren tijdens het uitvoeren van belangrijke taken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps kopen voor de prijs van € 22,41. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
- Op dit moment is Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps is gemeten op 25-03-2025. De hoogste prijs was € 24,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,91. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Bacopa monnieri extract, microcrystalline cellulose (vulstof), HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), L-theanine, N-acetyl L-tyrosine, Panax ginseng, Guarana extract, Rhodiola extract, magnesium stearaat (plantaardig - antiklontermiddel), silicium dioxide (antiklontermiddel), vitaminen. |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen bekende allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 2 capsules per keer innemen met een glas water. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | LUTO Supplements |
| Fabrikant Adres | Nervistraat 8, Zwolle |
| Voedingswaarde | Vitamine B6 1,4 mg 100% Pyridoxaal 5 Fosfaat Kruiden Guarana 100 mg Extract (20%) Bacopa Monnieri 350 mg 25% Rhodiola Rosea 50 mg Extract 3% Panax Ginseng 120 mg Herba Aminozuren L-theanine 220 mg N-acetyl L-tyrosine 200 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Ginseng |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 100 g |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8721055250470 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Luto Supplements - Concentratieboos - Natuurlijke studeerpil - vitamine B6, Guarana, Bacopa Monnieri, Rhodiola Rosea, Panax Gingseng, L-theanine en NAC - vegan - 60 Vcaps aankoopt