Luteolin Pro Liposomal - 150mg - NO ADDITIVES - 60 Capsules
- EAN: 8720256032786
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:54:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bent u op zoek naar een hoogwaardig supplement met luteoline? Dan is de Luteolin Pro Liposomal echt iets voor u. Elke capsule bevat maar liefst 150 mg luteoline, met een minimale zuiverheid van 80%, afkomstig van de Sophora Japonica L-boom. Door de unieke liposomale formule met fosfolipiden uit biologische zonnebloemlecithine en chitosan, wordt de absorptie van dit supplement gemaximaliseerd.
Wat dit product nog aantrekkelijker maakt, is dat het geen toevoegingen bevat. Met de liposomale formule in capsulevorm hoeft u zich geen zorgen te maken over de vaak lastige smaak van vloeibare liposomale producten. Bovendien is dit supplement geproduceerd in de EU, in Nederland, wat staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid.
Als voedingssupplement wordt aangeraden om dagelijks 1-2 capsules in te nemen, bij voorkeur 30 minuten voor de maaltijd of zoals voorgeschreven door een zorgverlener. Bewaar dit product op een koele, droge plaats, uit de buurt van UV-licht voor optimale houdbaarheid.
De Luteolin Pro Liposomal is geschikt voor volwassenen van elk geslacht, veganistisch en bevat geen gluten, lactose, GGO's, soja, conserveringsmiddelen, synthetische kleuren en smaken of vulstoffen. Met 60 capsules in een verpakking heeft u voldoende voorraad om uw lichaam te ondersteunen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Luteolin Pro Liposomal - 150mg - NO ADDITIVES - 60 Capsules kopen voor de prijs van € 35,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Luteolin Pro Liposomal - 150mg - NO ADDITIVES - 60 Capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Luteolin Pro Liposomal - 150mg - NO ADDITIVES - 60 Capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,50 voor Luteolin Pro Liposomal - 150mg - NO ADDITIVES - 60 Capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 35,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Serving Size: 1 Capsule: Luteolin [min. 80% Purity] From Sophra Japonica L Tree 150 mg Pro Liposomal Blend 200 mg Other Ingredients pro liposomal blend (LongLifeLipoTech™): phospholipids from organic sunflower lecithin & chitosan from crustacean shell, HPMC (vegan capsules). No additives. |
| Allergeneninformatie | Does not contain: gluten, lactose, gmo, soy, preservatives, synthetic colours & flavours, fillers |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | As a dietary supplement, take 1-2 capsule daily 30 min. before food or as directed by a healthcare professional. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Store in a cool dry place, away from UV light. |
| Fabrikant Naam | MCS Formulas B.V. |
| Fabrikant Adres | Generaal Chasselaan 26, 5623KR Eindhoven |
| Voedingswaarde | 60 capsules. Luteolin [min. 80% Purity] From Sophra Japonica L Tree 150 mg Pro Liposomal Blend 200 mg Other Ingredients pro liposomal blend (LongLifeLipoTech™): phospholipids from organic sunflower lecithin & chitosan from crustacean shell, HPMC (vegan capsules). No additives. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Naturel |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | n/a |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 capsules. Luteolin [min. 80% Purity] From Sophra Japonica L Tree 150 mg Pro Liposomal Blend 200 mg Other Ingredients pro liposomal blend (LongLifeLipoTech™): phospholipids from organic sunflower lecithin & chitosan from crustacean shell, HPMC (vegan capsules). No additives. |
| Inhoud | 27 g |
| Verpakking breedte | 54 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 94 mm |
Overige kenmerken
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 147 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720256032786 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Luteolin Pro Liposomal - 150mg - NO ADDITIVES - 60 Capsules aankoopt