LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C
- EAN: 8718347313135
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:56:04 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
This LivingGreens Vitamine C supplement bevat 90 tabletten met een formule die gericht is op het verhogen van de weerstand. Met maar liefst 1000 mg vitamine C per tablet, biedt dit product een krachtige dosis van deze essentiële vitamine voor het lichaam.
De samenstelling van elke tablet bevat 1250% van de Referentie Inname van vitamine C, waardoor het een effectieve aanvulling is voor volwassenen. Het gebruik is eenvoudig: neem dagelijks twee tabletten bij voorkeur bij een maaltijd in, tenzij anders geadviseerd.
Dit product is veganistisch en bevat geen allergenen, waardoor het geschikt is voor een breed publiek. De tabletten zijn speciaal ontworpen voor volwassenen in een unisex levensfase, en zijn verpakt in een handige verpakking met een breedte van 60 mm, hoogte van 100 mm en lengte van 60 mm.
Bijzondere bewaarvoorschriften zijn niet van toepassing op dit product, maar het wordt aangeraden om het op een droge en koele plaats te bewaren bij kamertemperatuur. De fabrikant, LivingGreens BV, staat garant voor de kwaliteit en veiligheid van dit voedingssupplement.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C kopen voor de prijs van € 17,20. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
- Op dit moment is LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 21,00 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 14,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vitamine C 1000 mg TR (90TB)-Livinggreens Vitamine C 1000 TR Vitaminepreparaat Samenstelling per dagdosering van 1 tablet: % RI* Vitamine C 1000mg 1250% *RI = Referentie Inname Ingredienten Vitamine C, Gebruik Als voedingssupplement voor volwassenen twee tabletten dagelijks bij voorkeur bij een maaltijd innemen, tenzij anders geadviseerd Fabrikant: LivingGreens BV Postbus 91 3780 BB Voorthuizen Dit product is een voedingssupplement. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. Aanbevolen gebruik niet overschrijden. Buiten bereik van jonge kinderen houden. Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Raadpleeg een deskundige alvorens supplementen te gebruiken in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte. |
| Allergeneninformatie | geen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dagelijks 1-3 tabletten met water innemen |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | geen |
| Fabrikant Naam | LivingGreens BV |
| Fabrikant Adres | GH Roeterdinkstraat 52 |
| Voedingswaarde | nvt |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| NUT-nummer | nvt |
| Bijsluiter | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 90 l |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
EAN
| EAN | 8718347313135 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LivingGreens Vitamine C 90 tabletten, C1000, c1000mg,weerstand formule,vitamine C aankoopt