Liver Support Forte 60 capsules: voor een gezonde ondersteuning van de lever en galblaas
- EAN: 8720648140303
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:20:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Liver Support Forte capsules zijn speciaal ontwikkeld voor het ondersteunen van een gezonde lever- en galblaasfunctie. Deze krachtige formule is samengesteld met een mix van kruidenextracten, poeders en vitamines, waaronder choline, biotine, artisjok, knoflook, kliswortel, peterselieblad, N-acetyl L-cysteïne, rode biet, zoethoutwortel, alfa-liponzuur, venkelzaad, kurkuma, gemberwortel, cayennepeper en paardebloemwortel. Het supplement is met zorg ontworpen om de lever en andere ontgiftingsorganen te ondersteunen, vooral tijdens perioden van overmatig eten, alcoholgebruik of roken.
De kracht van deze formule zit hem in de reinigende en beschermende werking voor de lever en galblaas. De ingrediënten helpen bij het ontgiften en ondersteunen het herstel en bescherming van de cellen. Choline draagt bij aan het normale metabolisme van homocysteïne en vet, terwijl biotine bijdraagt aan een normaal energieleverend metabolisme en een gezonde werking van het zenuwstelsel en psychologische functie.
Elke capsule bevat een specifieke hoeveelheid choline en biotine, evenals artisjokextract, knoflookextract, kliswortelextract, peterseliebladextract, N-acetyl L-cysteïne, rode bietenextract, en verschillende andere waardevolle ingrediënten. Dit supplement is geschikt voor vegetariërs en bevat geen toegevoegde kunstmatige kleuren, smaken, conserveermiddelen of allergenen. De capsules dienen 1 tot 3 keer per dag ingenomen te worden en kunnen gemakkelijk worden opgeborgen dankzij de platte brievenbusvriendelijke potten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Liver Support Forte 60 capsules: voor een gezonde ondersteuning van de lever en galblaas kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Liver Support Forte 60 capsules: voor een gezonde ondersteuning van de lever en galblaas te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Liver Support Forte 60 capsules: voor een gezonde ondersteuning van de lever en galblaas bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Liver Support Forte 60 capsules: voor een gezonde ondersteuning van de lever en galblaas is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Artichoke-extract (25: 1) 2,5% Cynarin (equivalent aan 4800 mg artisjokpoeder) - 192 mg Knoflookextract (Allicin 1%) waarvan 0,5 mg Allicin - 50 mg Kliswortelextract (4: 1) (gelijk aan 160 mg poeder) - 40 mg Peterseliebladextract (4: 1) (gelijk aan 100 mg poeder) - 25 mg N-Acetyl L-Cysteïne (equivalent aan 15 mg cysteïne) - 20 mg Rode bietenextract (0,3% flavonen waarvan 0,6 mg flavonen) - 20 mg Zoethoutwortel (Glyryrrhiza Glabra) Extract (4: 1) (gelijk aan 80 mg poeder) - 20 mg Alfa Liponzuur - 10 mg Rode bietenextract (10: 1) (gelijk aan 80 mg poeder) - 8 mg Venkelzaad (Foeniculum Vulgare) Extract (4: 1) (equivalent aan 30 mg poeder) - 7,5 mg Kurkuma (Curcuma Longa) Extract 10: 1 (95% Curcumine) - (gelijk aan 50 mg kurkumapoeder waarvan 4,75 mg curcuminoïden) - 5 mg Gemberwortelpoeder - 5 mg Cayenne (Capsicum Frutescens) Extract 7: 1, 100au Capsaïcine - (gelijk aan 30 mg poeder) - 4,2 mg Paardenbloemwortelextract 5: 1 (3% Vitexin) (equivalent aan 10 mg poeder) - 2 mg |
| Allergeneninformatie | Bevat geen toegevoegde: kunstmatige kleuren, smaakstoffen, conserveermiddelen, zuivelproducten, gluten, lactose, soja, suiker, tarwe of gist. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 capsule die 1 tot 3 keer per dag moet worden ingenomen, of zoals vereist. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | droog koel en in het donker bewaren |
| Fabrikant Naam | Caduceus Kruidenapotheek |
| Fabrikant Adres | Herengracht 420 1017 BZ |
| Voedingswaarde | Per capsule:% NRV * Choline - 82,5 mg - Biotine - 8mcg 16% |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 11 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | NS145 |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Cholinebitartraat; Artisjok extract (25: 1); Vegetarische Capsules Shell (Hydroxypropyl Methylcellulose); Knoflookextract (10.000;); Kliswortel Extract (4: 1); Peterselie-extract (4: 1) (Maltodextrin, Peterselie-extract); N-Acetyl L-Cysteïne; Rode bietenextract; Zoethoutwortelextract (4: 1); Antiklontermiddel: Magnesiumstearaat (plantaardige bron); Alfa-liponzuur; Rode bietenextract (10: 1); Venkelzaad extract (4: 1); Kurkuma-extract (10: 1); Gemberwortelpoeder; Cayenne-extract (7: 1); Paardenbloemwortelextract (5: 1); Vitamine B7 D-biotine. |
| Inhoud | 50 g |
| Verpakking breedte | 22 mm |
| Verpakking hoogte | 142 mm |
| Verpakking lengte | 88 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 2 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720648140303 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Liver Support Forte 60 capsules: voor een gezonde ondersteuning van de lever en galblaas aankoopt