Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement | Helpt bij verbeteren weerstand - Fulvic Mineral Complex met Bosvruchtensmaak – Ondersteunt immuunsysteem - Allergeenvrij
- EAN: 8719324267939
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:55:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml supplement is een natuurlijk product dat de krachtige mineralen uit eeuwenoude organische materialen benut. Het fulvinezuur in dit supplement, afkomstig uit plantenresten die door de natuur zijn afgebroken, staat bekend om zijn ondersteuning bij het natuurlijke detoxproces en het transport van voedingsstoffen in het lichaam.
De bosvruchtensmaak maakt de inname van dit supplement aangenaam en een verrijking van je dagelijkse gezondheidsroutine. Het kan helpen bij het bevorderen van de weerstand en wordt gewaardeerd om zijn mogelijke rol in het ondersteunen van een gezond immuunsysteem en een evenwichtige histaminereactie, wat kan bijdragen aan het verminderen van allergische reacties.
Volgens de etiketinformatie bevat dit product 37 mg fulvinezuur, 10 mg ijzer, bosvruchtenextract en een sporenmineralencomplex dat maar liefst 72 sporenmineralen en sporenelementen bevat. Het supplement is glutenvrij, suikervrij, natriumarm, kosjer, halal en geschikt voor veganisten.
De dosering voor volwassenen is 10 druppels in de ochtend en 10 druppels voor het slapengaan, in te nemen met water of vruchtensap. Voor kinderen tot 16 jaar geldt een dosering van twee keer per dag 1 druppel per 10 kg lichaamsgewicht. Let op: de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet overschrijden.
Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml wordt geleverd door fabrikant Life Elixir en is verpakt in een handige fles van 30 ml. Het supplement dient bewaard te worden op kamertemperatuur, buiten direct zonlicht en buiten het bereik van kinderen. Voor meer informatie over de werking van fulvinezuur kun je altijd een arts of therapeut raadplegen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement | Helpt bij verbeteren weerstand - Fulvic Mineral Complex met Bosvruchtensmaak – Ondersteunt immuunsysteem - Allergeenvrij kopen voor de prijs van € 55,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement | Helpt bij verbeteren weerstand - Fulvic Mineral Complex met Bosvruchtensmaak – Ondersteunt immuunsysteem - Allergeenvrij te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement | Helpt bij verbeteren weerstand - Fulvic Mineral Complex met Bosvruchtensmaak – Ondersteunt immuunsysteem - Allergeenvrij bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,99 voor Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement | Helpt bij verbeteren weerstand - Fulvic Mineral Complex met Bosvruchtensmaak – Ondersteunt immuunsysteem - Allergeenvrij is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 56,60 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 52,61. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 30 ml |
| Substantie | Druppels |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Fulvinezuur 37 mg, ijzer 10 mg, Gezuiverd Water, bosvruchten extract, Fulvinezuur sporenmineralencomplex, bevat tevens 72 sporenmineralen en sporenelementen. |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij, suikervrij, Natriumarm, Kosjer, Halal, Vegan |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassen dosering: ‘s morgens 10 druppels en voor slapen gaan 10 druppels. In te nemen met een glas water of vruchtensap. Dosering voor kinderen tot 16 jaar: twee maal daags 1 druppel per 10 kg lichaamsgewicht. In te nemen met een klein glaasje water of vruchtensap. Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en droog bewaren. Buiten bereik van kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Life Elixir |
| Fabrikant Adres | Lijsterbeslaan 73, Delft |
| Voedingswaarde | Bevat 76 verschillende mineralen, 18 aminozuren, 17 organische zuren en 5 vitamines |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 8 °C |
| Type supplement | Antioxidant Ayurvedisch Collageen Darmflora Huid haar nagels Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Druppels |
| Smaak | Bosvruchten |
| Levensfase | Kinderen Overgang Senioren 65+ Volwassenen Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | VS |
| Taal handleiding | Duits Engels Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1x Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 50 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement |
| Inhoud | 30 ml |
| Verpakking breedte | 3.6 cm |
| Verpakking hoogte | 3.6 cm |
| Verpakking lengte | 10.5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8719324267939 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Life Elixir Fulvinezuur Bosvruchten 30 ml - Natuurlijk Fulvinezuur Supplement | Helpt bij verbeteren weerstand - Fulvic Mineral Complex met Bosvruchtensmaak – Ondersteunt immuunsysteem - Allergeenvrij aankoopt