Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij
- EAN: 8719326013282
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 05:57:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef jezelf en je gezin de essentiële voedingsstoffen met Laveen Multivitamine druppels met vitamine D3 en K2. Dit natuurlijke supplement is geschikt voor alle leeftijden vanaf 3 maanden en bevat voldoende vitamine D om aan de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid te voldoen. De druppels zijn veganistisch, suiker- en zoetstofvrij, waardoor ze ideaal zijn voor veganisten en vegetariërs.
Verrijkt met biologische olijfolie en vitamine A, E, en K1, zijn deze druppels een pure bron van voedingsstoffen. De neutrale smaak maakt ze gemakkelijk te combineren met voedsel of drankjes. Met een dosering van 5 druppels per dag voor kinderen van 3 maanden tot 12 jaar en 10 druppels voor volwassenen, is elke fles van 30ml voldoende voor 3 maanden gebruik.
Wat dit product echt onderscheidt, is de kwaliteit en zuiverheid van de ingrediënten. Met een formule die vrij is van soja, gluten en noten, is het een veilige keuze voor het hele gezin. Bovendien, zonder toegevoegde stoffen die je niet aan je kind zou willen geven, bieden deze druppels een natuurlijke en gezonde manier om ervoor te zorgen dat je voldoende essentiële vitamines binnenkrijgt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij kopen voor de prijs van € 15,65. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
- Op dit moment is Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 20,85 op 10-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,86. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 30 ml |
| Substantie | Druppels |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Biologische Olijfolie, Vitamine D3, K1, A en E |
| Allergeneninformatie | nvt |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 5 druppels per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | donker en koel bewaren |
| Fabrikant Naam | Laveen |
| Fabrikant Adres | Zuid Hollandlaan 7, 2596AL Den Haag |
| Voedingswaarde | Ingrediënten -- Inhoud -- ADH* Vitamine A -- 300 mcg -- 100% Vitamine D3 -- 10 mcg -- 100% Vitamine E -- 3 mcg -- 50% Vitamine K -- 30mcg -- 100% |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Druppels |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Kinderen Baby Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Ja |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| NUT-nummer | NUT_PL 3927/3 |
| Taal handleiding | Nederlands Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 30ml |
| Inhoud | 30 ml |
| Verpakking breedte | 43 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 98 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 1 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8719326013282 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Laveen Multivitamine met vit D3 K2 druppels (30ml) 100% natuurlijk | suiker- en zoetstofvrij aankoopt