Krillolie | 60 capsules | 500 mg
- EAN: 8719128930145
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Krillolie is een voedingssupplement boordevol omega 3-vetzuren EPA en DHA, afkomstig uit de schone oceaan van Antarctica. De krill wordt op een duurzame manier geoogst en verwerkt tot hoogwaardige softgels, zonder vervelende nasmaak. Onze krillolie is MSC-gecertificeerd, wat inhoudt dat het afkomstig is van duurzame visserij, en bovendien voordeliger is dan andere bekende merken.
Elke softgel bevat 500 mg pure krillolie, met toegevoegde astaxanthine voor extra gezondheidsvoordelen. De softgels zijn makkelijk in te nemen en passen zelfs door de standaard brievenbus, zo bent u altijd verzekerd van een snelle en gratis bezorging binnen Nederland. Bij aankoop van 4 verpakkingen profiteert u van maar liefst 30% korting.
Let op, dit supplement is geen vervanging voor een gevarieerde voeding. Raadpleeg altijd een expert bij ziekte, medicijngebruik, zwangerschap of borstvoeding voordat u supplementen inneemt. Een gezonde levensstijl met evenwichtige voeding blijft essentieel, waarbij supplements een aanvulling kunnen zijn voor een optimaal welzijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Vitamines Per Post
- Bij Vitamines Per Post kun je Krillolie | 60 capsules | 500 mg kopen voor de prijs van € 27,68. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Krillolie | 60 capsules | 500 mg te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Krillolie | 60 capsules | 500 mg bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,76 voor Krillolie | 60 capsules | 500 mg is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 30,95 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Softgel |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Krillolie (schaaldieren), softgel (rundergelatine, glycerol, water) |
| Allergeneninformatie | Bevat Schaaldieren |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | (Indien niet anders voorgeschreven) Neem 2 maal daags 1 softgel |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Goed afgesloten, droog, koel en buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Healthy Vitamins BV |
| Fabrikant Adres | +31756121247 |
| Voedingswaarde | Krillolie (schaaldieren), softgel (rundergelatine, glycerol, water) |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Softgel |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 500 mg |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 45 g |
EAN
| EAN | 8719128930145 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Krillolie | 60 capsules | 500 mg aankoopt