Herbes D'elixir Bioglobin 25 mg 5-HTP + Colostrum - 60 capsules
- EAN: 8720618452290
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 05:57:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met Herbes D'elixir Bioglobin, het ideale supplement om u te begeleiden tijdens seizoensveranderingen. Met de kracht van Colostrum en 25 mg 5-HTP staat dit product voor u klaar om ondersteuning te bieden terwijl de dagen korter en kouder worden. Met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten zoals Duindoornextract, Gierstextract en BioPerine, bevordert Bioglobin uw algehele welzijn en zorgt voor een uitgebalanceerde samenstelling.
Dankzij de positieve benadering van dit supplement voelt u zich energieker en vitaal. Het 5-HTP helpt bij het verbeteren van uw gemoedstoestand, terwijl BioPerine een extra boost geeft aan uw energieniveau. Een eenvoudige dagelijkse dosering van twee capsules per dag, bij voorkeur bij een maaltijd, laat u optimaal profiteren van de potentie van Bioglobin. Voor de donkere maanden kan de dosis worden aangepast naar 2 capsules tweemaal daags.
Bij Herbes D'elixir staat veiligheid voorop. Het supplement is zorgvuldig samengesteld met uw gezondheid in gedachten. Desalniettemin adviseren wij om een arts te raadplegen indien u gevoelig bent voor bepaalde ingrediënten of als u andere medische overwegingen heeft. Bewaar het product op een koele en donkere plaats, buiten het bereik van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Herbes D'elixir Bioglobin 25 mg 5-HTP + Colostrum - 60 capsules kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Herbes D'elixir Bioglobin 25 mg 5-HTP + Colostrum - 60 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Herbes D'elixir Bioglobin 25 mg 5-HTP + Colostrum - 60 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Herbes D'elixir Bioglobin 25 mg 5-HTP + Colostrum - 60 capsules is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 18,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Colostrumpoeder, Duindoornextract, Gierstextract, 5-HTP, BioPerine en Talk |
| Allergeneninformatie | Niet van toepassing. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Met een eenvoudige dagelijkse dosering kunt u profiteren van de potentie van Bioglobin. Neem twee capsules per dag bij een maaltijd. Voor de donkere maanden kunt u de dosis aanpassen naar 2 capsules tweemaal daags. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en donker bewaren, buiten bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Herbes D'elixir |
| Fabrikant Adres | Aalsvoort 97 B9 |
| Voedingswaarde | Colostrumpoeder: 250 mg Duindoornextract: 50 mg Gierstextract: 50 mg 5-HTP: 25 mg BioPerine: 1 mg Talk: 5 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen Overgang |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | . |
| Taal handleiding | Duits |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Colostrumpoeder, Duindoornextract, Gierstextract, 5-HTP, BioPerine en Talk |
| Inhoud | 52 ml |
| Verpakking breedte | 5 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 52 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720618452290 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Herbes D'elixir Bioglobin 25 mg 5-HTP + Colostrum - 60 capsules aankoopt