Hempcare Sleep [10% CBD + 10% CBG olie 10 ml 1000mg]: slapen - nachtrust – anti stress – slaapprobleem – stressklachten – depressie – angst – ontspanning – rust – ontstekingsremmend -voedingssupplement -
- EAN: 8718274713664
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:56:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Slaap is essentieel voor een gezond lichaam en een scherpe geest. Met Hempcare SLEEP 10% CBG & 10% CBD kan je op een natuurlijke wijze je slaapkwaliteit verbeteren. Deze hoogwaardige full spectrum CBG CBD olie is verrijkt met specifieke terpenen die kunnen helpen bij het ondersteunen van een diepe, rustgevende slaap. Veel mensen ervaren moeite met in slaap vallen of worden 's nachts regelmatig wakker. CBD en CBG zijn bekend om hun kalmerende en ontspannende effect, waardoor je lichaam tot rust komt en je beter kunt slapen.
CBG en CBD helpen bij het herstel van je lichaam tijdens de slaapcyclus. In de diepe slaapfase kan je lichaam zich optimaal herstellen en je geest tot rust komen. Het endocannabinoïde systeem speelt hierbij een belangrijke rol, en CBG en CBD helpen dit systeem in balans te brengen. Hierdoor kan je sneller in slaap vallen en door alle slaapfasen gaan, wat resulteert in een goede nachtrust en het verminderen van stressklachten.
Hempcare SLEEP bevat een mix van belangrijke stoffen uit de hennepplant, zoals cannabidiol (CBD) en cannabigerol (CBG). Deze stoffen, in combinatie met andere terpenen, hebben ontstekingsremmende eigenschappen en kunnen helpen bij het verminderen van symptomen zoals depressie, angst en stress. Door regelmatig gebruik van dit voedingssupplement kan je een stabielere slaapcyclus ontwikkelen en de kwaliteit van je slaap aanzienlijk verbeteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Hempcare Sleep [10% CBD + 10% CBG olie 10 ml 1000mg]: slapen - nachtrust – anti stress – slaapprobleem – stressklachten – depressie – angst – ontspanning – rust – ontstekingsremmend -voedingssupplement - kopen voor de prijs van € 54,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Hempcare Sleep [10% CBD + 10% CBG olie 10 ml 1000mg]: slapen - nachtrust – anti stress – slaapprobleem – stressklachten – depressie – angst – ontspanning – rust – ontstekingsremmend -voedingssupplement - te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Hempcare Sleep [10% CBD + 10% CBG olie 10 ml 1000mg]: slapen - nachtrust – anti stress – slaapprobleem – stressklachten – depressie – angst – ontspanning – rust – ontstekingsremmend -voedingssupplement - bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Hempcare Sleep [10% CBD + 10% CBG olie 10 ml 1000mg]: slapen - nachtrust – anti stress – slaapprobleem – stressklachten – depressie – angst – ontspanning – rust – ontstekingsremmend -voedingssupplement - is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 54,95 op 31-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 48,46. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Druppels |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hennepzaadolie, hennepextract, cannabidiol (CBD), Cannabigerol (CBG), myrceen, Beta-caryophylleen, limoneen, linalool, A-pineen, humuleen, terpinoleen. |
| Allergeneninformatie | - |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Overschrijd het maximum van 32 druppels per dag niet. Dit product niet gebruiken bij zwangerschap of borstvoeding. Raadpleeg eerst uw arts of apotheker als u medicijnen gebruikt. Dit product niet gebruiken als u bloedverdunners slikt. Tip: probeer bij het toedienen van de cbd olie de druppels voor ongeveer 1 minuut onder de tong te houden zonder te slikken, zo krijgen de speekselklieren de tijd om de CBD olie op te nemen. Dit voedingssupplement niet als substituut voor een gevarieerde voeding gebruiken. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Donker, en op kamertemperatuur buiten bereik van jonge kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Hempcare |
| Fabrikant Adres | Utrecht, Nederland |
| Voedingswaarde | - |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 22 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Druppels |
| Smaak | Neutraal |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Hempcare Sleep - 10% CBD + 10% CBG olie - 10 ml - 1000mg - |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 25 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
EAN
| EAN | 8718274713664 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Hempcare Sleep [10% CBD + 10% CBG olie 10 ml 1000mg]: slapen - nachtrust – anti stress – slaapprobleem – stressklachten – depressie – angst – ontspanning – rust – ontstekingsremmend -voedingssupplement - aankoopt