Happy-Older multi antioxidant 14-in-1 met o.a. Glutathion, Resveratrol, Astaxanthine, OPC, Q10 en PQQ
- EAN: 8719689661342
- Categorie(n): Planten & Kruiden Groene thee
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 05:56:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Happy-Older Multi Antioxidant 14-in-1 is het ultieme supplement voor degenen die op zoek zijn naar een krachtige combinatie van antioxidanten. Met zorgvuldig geselecteerde voedingsstoffen zoals vitamines C en E, vitamine D voor sterke botten en B12 voor het geheugen, voldoet dit supplement aan al uw behoeften.
Dit supplement bevat een hoogwaardige dosering van natuurlijk astaxanthine, evenals bijzondere stoffen zoals Q10, resveratrol, glutathion, OPC en PQQ. Deze unieke mix van ingrediënten ondersteunt niet alleen uw algehele gezondheid, maar helpt ook bij de vetverbranding dankzij het groene thee-extract.
Met 90 tabletten in een verpakking en een dagelijkse dosering van 3 tabletten, is Happy-Older Multi Antioxidant 14-in-1 gemakkelijk in te nemen als onderdeel van uw dagelijkse routine. Volg de gebruiksaanwijzing en neem de tabletten tijdens de maaltijd in met water.
Bewaar dit supplement op kamertemperatuur op een droge plaats en houd het buiten het bereik van kinderen. Happy-Older Multi Antioxidant 14-in-1 wordt geproduceerd door Medextra BV in Nederland en voldoet aan hoge kwaliteitsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Happy-Older multi antioxidant 14-in-1 met o.a. Glutathion, Resveratrol, Astaxanthine, OPC, Q10 en PQQ kopen voor de prijs van € 54,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Happy-Older multi antioxidant 14-in-1 met o.a. Glutathion, Resveratrol, Astaxanthine, OPC, Q10 en PQQ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Happy-Older multi antioxidant 14-in-1 met o.a. Glutathion, Resveratrol, Astaxanthine, OPC, Q10 en PQQ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,95 voor Happy-Older multi antioxidant 14-in-1 met o.a. Glutathion, Resveratrol, Astaxanthine, OPC, Q10 en PQQ is gemeten op 27-03-2025. De hoogste prijs was € 54,95 op 27-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Substantie | Tablet |
|---|
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per dagdosering van 3 tabletten: %RI* Vitaminen / mineralen Vitamine A (retinylpalmitaat) 402 mcg 50 % Vitamine B12 (methylcobalamine) 2,5 mcg 100 % Vitamine C (ascorbinezuur) 160 mg 200 % Vitamine D3 (Cholecalciferol) 15 mcg 300 % Vitamine E (d-alfatocoferol-succinaat) 12 mg 100 % Selenium (als methionine) 55 mcg 100 % Zink (als citraat) 10 mg 100 % Kruiden/overige stoffen Groene Thee Extract (Camellia sinensis) 200 mg Japanse duizendknoop (95% resveratrol) 50 mg Druivenpitextract (Vitis vinifera) 50 mg Astaxanthine (AstaReal) 12 mg Co enzym Q10 (ubiquinon) 100 mg L-Glutathion (gereduceerd) 100 mg PQQ (Pyrroloquinoline quinone) 20 mg *RI = Referentie-inname Ingrediënten: vulstof (microkristallijne cellulose), kruiden, vitaminen, co enzym q10, glutathion (GSG) gereduceerd, mineralen, antiklontermiddelen (magnesiumstearaat, siliciumdioxide), astaxanthine (uit de alg Haematococcus pluvialis), emulgator (stearinezuur, glyceril dibehenate),voedingszuur(dicalciumfosfaat), pyrrolochinolinechinondinnatriumzout |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Drie maal daags, tijdens de maaltijd een tablet met water innemen. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren: Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Medextra BV |
| Fabrikant Adres | Generaal Foulkesweg 30a 6703 BS Wageningen |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering van 3 tabletten: %RI* Vitaminen / mineralen Vitamine A (retinylpalmitaat) 402 mcg 50 % Vitamine B12 (methylcobalamine) 2,5 mcg 100 % Vitamine C (ascorbinezuur) 160 mg 200 % Vitamine D3 (Cholecalciferol) 15 mcg 300 % Vitamine E (d-alfatocoferol-succinaat) 12 mg 100 % Selenium (als methionine) 55 mcg 100 % Zink (als citraat) 10 mg 100 % Kruiden/overige stoffen Groene Thee Extract (Camellia sinensis) 200 mg Japanse duizendknoop (95% resveratrol) 50 mg Druivenpitextract (Vitis vinifera) 50 mg Astaxanthine (AstaReal) 12 mg Co enzym Q10 (ubiquinon) 100 mg L-Glutathion (gereduceerd) 100 mg PQQ ( MGCPQQ ® ) 20 mg *RI = Referentie-inname |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Antioxidant Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Druivenextract Groene thee Japanse duizendknoop |
| Substantie | Tablet |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Senioren 65+ Overgang Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 3799/8 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 90 tabletten |
| Inhoud | 71 g |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 161 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 80 g |
EAN
| EAN | 8719689661342 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Happy-Older multi antioxidant 14-in-1 met o.a. Glutathion, Resveratrol, Astaxanthine, OPC, Q10 en PQQ aankoopt