Gummies multi kind - 50 stuks
- EAN: 8720618895431
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 05:56:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bied jouw kind de dagelijkse extra vitamines die het nodig heeft met de Gummies multi kind - 50 stuks! Het kan een uitdaging zijn om ervoor te zorgen dat jouw kind voldoende groenten en fruit eet, vooral in bepaalde levensfasen. In zulke gevallen kan het nuttig zijn om de voeding aan te vullen met een multivitamine. Echter, veel standaard multivitamines zijn niet geschikt voor kinderen. De dosering is vaak te hoog of de supplementen zijn moeilijk te kauwen. Daarom heeft Mr. and Mrs. Green ervoor gekozen om een speciale kinder multi vitamine op de markt te brengen die gemakkelijk door kinderen ingenomen kan worden.
De Gummies van Mr. and Mrs. Green zijn geen vervanging voor gezond voedsel, maar vormen een heerlijke en kauwbare dagelijkse aanvulling op het dieet van jouw kind. Het is belangrijk om op te merken dat onze gummies niet geschikt zijn voor kinderen onder de 1 jaar oud. Deze speciale formule bevat vitamines zoals A, C, D, E, B6, B12 en mineralen zoals jodium en zink in passende doseringen voor kinderen.
Geef je kind elke dag twee gummies en zorg ervoor dat de aanbevolen dosering niet wordt overschreden. De gummies zijn lekker en kunnen worden ingenomen als snoepjes, maar zijn dat natuurlijk niet! Het is essentieel om een gezonde levensstijl te handhaven. Voedingssupplementen vullen de voeding aan, maar zijn geen vervanging voor gevarieerde voeding.
De Gummies multi kind - 50 stuks worden geleverd in eenhandige verpakking met 50 stuks, perfect voor dagelijks gebruik. Bewaar ze op kamertemperatuur, op een droge en donkere plaats. Mr. and Mrs. Green staat garant voor de kwaliteit van hun producten en de veiligheid van jouw kinderen. Geef jouw kind de boost die het verdient met deze smakelijke en voedzame Gummies multi vitamine!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Gummies multi kind - 50 stuks kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Gummies multi kind - 50 stuks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Gummies multi kind - 50 stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Gummies multi kind - 50 stuks is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per dagdosering (2 gummies): Vitaminen, Vitamine A (Retinylacetaat) 378 mcg (47.3%*), Vitamine C (Ascorbinezuur) 20 mg (25%*), Vitamine D2 (Ergocalciferol) 20 mcg (400%*), Vitamine E (Dl-alfa-tocoferylacetaat) 8.2 mg (68.3%*), Vitamine B6 (Pyridoxine HCl) 1.7 mg (121.4%*), Foliumzuur (Pteroylmonoglutaminezuur) 140 mcg (70%*), Vitamine B12 (Cyanocobalamine) 2.4 mcg (96%*), Biotine (D-biotine) 6 mcg (12%*), Vitamine B5 (pantotheenzuur) (Calcium-d-pantothenaat) 2.6 mg (43.3%*), Mineralen, Jodium (Kaliumjodide) 42 mcg (28%*), Zink (Citraat) 2 mg (20%*).(* Referentie Inname). Voedingssupplement met suiker (glucosesiroop). Categorie: Vitaminen, Mineralen. Ingredienten: Glucose siroop (Tapioca siroop), water, Citrus pectine (E440), vitaminen, citroenzuur (voedingszuur E330), mineralen, Natriumcitraat (zuurteregelaar), aroma (natuurlijke smaakstof), Zwarte wortel (natuurlijke kleurstof), beta caroteen (natuurlijke kleurstof). |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen bekende allergenen. |
| Aantal artikelen in verpakking | 50 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Geef je kindje twee gummies per dag en overschrijd de dosering niet. De gummies kunnen hetzelfde gegeten worden als snoepjes (maar zijn dit niet!). Aanbevolen dosering niet overschrijden. Een gezonde leefstijl is van belang. Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde voeding. Voedingssupplement met suikers. Dit voedingssupplement is niet geschikt voor kinderen onder de 1 jaar. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Op kamertemperatuur, droog en donker bewaren |
| Fabrikant Naam | Mr. and Mrs. Green |
| Fabrikant Adres | Molenstraat 20 7551 DC Hengelo |
| Voedingswaarde | Zie ingrediënten. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 21 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Gummies |
| Levensfase | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| NUT-nummer | nvt |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 50 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Verpakking breedte | 5 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 11 kcal |
| Energie (kJ) | 44 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Smaak | Sinaasappel Aardbei |
| Suikers | 1 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720618895431 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Gummies multi kind - 50 stuks aankoopt