Fytosterol met Q10
- EAN: 8719327528259
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:55:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Fytosterol met Q10 bevat een krachtige combinatie van ingrediënten die het lichaam ondersteunen bij het behoud van een goede gezondheid. Het co-enzym Q10, ook wel ubiquinon genoemd, is een essentiële stof die door het lichaam wordt omgezet in ubiquinol. Deze stof is van nature aanwezig in alle planten- en dierencellen en speelt een cruciale rol bij het goed laten functioneren van enzymen in het lichaam.
Daarnaast bevat dit supplement rode gist rijst, met een extract dat rijk is aan de actieve stof Monacoline K. Deze combinatie van ingrediënten zorgt voor een synergetische werking die het cholesterolniveau op een natuurlijke manier ondersteunt. Het is belangrijk om te benadrukken dat dit product niet geschikt is voor kinderen jonger dan 18 jaar en volwassenen ouder dan 70 jaar.
De aanbevolen dagelijkse dosering van Fytosterol met Q10 is 3 capsules per dag, bij voorkeur tijdens de maaltijden met voldoende water innemen. Het is raadzaam om de aanbevolen dosering niet te overschrijden en bij gezondheidsproblemen of bij het gebruik van cholesterolverlagende medicatie eerst medisch advies in te winnen.
Fytosterol met Q10 is een veganistisch product en bevat geen bekende allergenen, waardoor het geschikt is voor een breed publiek. Dit supplement wordt geproduceerd door Mr. and Mrs. Green in Nederland en is verpakt per 60 stuks met een inhoud van 5 gram. Bewaar dit product op kamertemperatuur voor optimale kwaliteit en houdbaarheid. Verrijk uw dagelijkse routine met Fytosterol met Q10 voor een natuurlijke ondersteuning van uw gezondheid en welzijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fytosterol met Q10 kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fytosterol met Q10 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fytosterol met Q10 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Fytosterol met Q10 is gemeten op 26-02-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per dagdosering (3 vcaps): Kruiden, Rode Gistrijst (Extract 3%) 97,8 mg, Waarvan Monacoline K 2,94 mg, Phytosterolen Complex 888 mg, Overig, Co-enzym Q10 (Natuurlijk Gefermenteerd) 60 mg.(* Referentie Inname). Categorie: Kruiden. Ingredienten: Phytosterolen, HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), silicium dioxide (E551, antiklontermiddel), magnesium stearaat (E572, plantaardig - antiklontermiddel), magnesium silicate (antiklontermiddel), Rode gistrijst extract, Q10, microcrystalline cellulose (E460i, vulstof). |
| Allergeneninformatie | Dit product bevat geen bekende allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 3 capsules per dag met ruim water in tijdens de maaltijden. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Dit supplement is niet geschikt voor zwangere en borstvoeding gevende vrouwen. Ook niet voor kinderen jonger dan 18 jaar en volwassenen ouder dan 70 jaar. Win advies in bij een arts over de consumptie van dit product als je gezondheidsproblemen hebt en/of cholesterolverlagende medicatie gebruikt. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Op kamertemperatuur bewaren |
| Fabrikant Naam | Mr. and Mrs. Green |
| Fabrikant Adres | Delftseplein 28, 3013 AA Rotterdam |
| Voedingswaarde | Zie ingrediënten |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 21 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant Rode rijst |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | x |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 stuks Rode Gistrijst met Q10 |
| Inhoud | 5 g |
| Verpakking breedte | 5 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 5 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8719327528259 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fytosterol met Q10 aankoopt