Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 - Antioxidant - Vitaminen - Mineralen - Enzymen - Aminozuren - 90 Veggi Caps - Vegan
- EAN: 8720726203036
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 03-05-2026 05:56:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bijenpollen, zoals die te vinden zijn in de Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2, zitten boordevol vitaminen, mineralen, enzymen en aminozuren. Deze kleine bolletjes stuifmeel die door bijen worden verzameld en verwerkt, vormen een ware superfood. Ze leveren niet alleen een flinke dosis antioxidanten, maar ondersteunen ook het immuunsysteem en verhogen de weerstand van het lichaam. Bovendien zijn bijenpollen licht verteerbaar en kunnen ze gemakkelijk door het lichaam worden opgenomen, waardoor ze geschikt zijn voor vegetariërs, veganisten en sporters.
De biologische bijenpollen in deze supplementen van Overload Worldwide B.V. zijn afkomstig uit onbespoten en niet met kunstmest bewerkte gebieden. Hierdoor is de samenstelling van de bijenpollen zuiverder en natuurlijker. Elke dagelijkse dosering van 3 veggie capsules bevat 1500mg biologische bijenpollen. Deze voedingsstoffen zijn eenvoudig in te nemen met water tijdens een maaltijd en zorgen voor een goede ondersteuning van het lichaam.
De bijenpollen in de Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 zijn vrij van allergenen en worden bewaard bij kamertemperatuur. De verpakking bevat 90 veggie caps, met een inhoud van 54 gram. Het product is volledig veganistisch en geschikt voor zowel mannen als vrouwen. Bovendien zijn de bijenpollen afkomstig uit Nederland en bevatten ze geen lichaamseigen stoffen, waardoor ze een pure en natuurlijke toevoeging zijn aan je dagelijkse voeding.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 - Antioxidant - Vitaminen - Mineralen - Enzymen - Aminozuren - 90 Veggi Caps - Vegan kopen voor de prijs van € 26,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 - Antioxidant - Vitaminen - Mineralen - Enzymen - Aminozuren - 90 Veggi Caps - Vegan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 3 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 - Antioxidant - Vitaminen - Mineralen - Enzymen - Aminozuren - 90 Veggi Caps - Vegan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,95 voor Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 - Antioxidant - Vitaminen - Mineralen - Enzymen - Aminozuren - 90 Veggi Caps - Vegan is gemeten op 27-11-2024. De hoogste prijs was € 27,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Bio-bijenpollen, HPMC (verdikkingsmiddel/ capsulehuls), microcrystalline cellulose (vulstof), magnesium stearaat (plantaardig - antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Geen |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 3 capsules per dag. Bij voorkeur tijdens een maaltijd innemen met water en verdelen over de dag. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Overload Worldwide B.V. |
| Fabrikant Adres | Badmintonplein 21, 2492 VS, Den Haag, +31 (0)6 55 303 482, info@overloadworldwide.com |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagelijkse dosering: (3 veggi capsules) Bijenpollen 1500mg (biologisch) |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Bijenpollen |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | - |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 90 Veggi Caps |
| Inhoud | 54 g |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 54 g |
EAN
| EAN | 8720726203036 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fundamentals Bee Pollen - TH Support V2 - Antioxidant - Vitaminen - Mineralen - Enzymen - Aminozuren - 90 Veggi Caps - Vegan aankoopt