Foodfunc | Meal Replacement Shake | Banana | 3 Stuks | 21 x 33 gram | No Junk Just Func
- EAN: 8721022495446
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 02-05-2026 05:55:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Foodfunc Meal Replacement Shake Banana - 3 Stuks, 21 x 33 gram
De Foodfunc Meal Replacement Shake Banana is een heerlijke maaltijdvervangende shake met een smaakvolle bananensmaak. Deze shake is speciaal ontworpen voor gewichtsbeheersing en is eenvoudig en snel te bereiden met (plantaardige) melk. Het bevat een uitgebalanceerde mix van eiwitten, vitaminen en mineralen om je te helpen een gezond gewicht te behouden.
De shake bevat geen junk, maar alleen functionele ingrediënten die je lichaam nodig heeft. Het is een handige optie voor drukke dagen wanneer je een voedzame maaltijd nodig hebt maar weinig tijd hebt om te koken. Met 3 stuks van 21 x 33 gram heb je altijd een makkelijke maaltijdvervanger bij de hand.
Bij het vervangen van één van je dagelijkse hoofdmaaltijden door de Foodfunc Meal Replacement Shake draagt het bij aan het behoud van je gewicht na gewichtsverlies. Voor extra gewichtsverlies kun je ervoor kiezen om twee dagelijkse hoofdmaaltijden te vervangen. Dit product is bedoeld om te gebruiken in het kader van een energiebeperkt dieet en dient aangevuld te worden met andere voedingsmiddelen voor een gebalanceerd dieet.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Foodfunc | Meal Replacement Shake | Banana | 3 Stuks | 21 x 33 gram | No Junk Just Func kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Foodfunc | Meal Replacement Shake | Banana | 3 Stuks | 21 x 33 gram | No Junk Just Func te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 2 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Foodfunc | Meal Replacement Shake | Banana | 3 Stuks | 21 x 33 gram | No Junk Just Func bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,95 voor Foodfunc | Meal Replacement Shake | Banana | 3 Stuks | 21 x 33 gram | No Junk Just Func is gemeten op 16-10-2025. De hoogste prijs was € 54,55 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,60. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Maaltijdvervangend product voor gewichtsbeheersing, poedermix voor shake met bananensmaak, met suikers. Eiwitmengsel (magere melk, melkeiwit, plantaardige eiwitten), fructose, mix van plantaardig vet (geraffineerde soja-olie, glucosestroop, melkeiwit, stabilisator (pentanatriumtrifosfaat), antiklontermiddel (siliciumdioxide), natuurlijk aroma), polydextrose, aroma’s (melk), zuurteregelaars (natriumcitraat, kaliumchloride), stabilisator (magnesiumfosfaat), mix van vitaminen en mineralen (kaliumcitraat, L-ascorbinezuur (vit. C), nicotinamide (vit. B3), ijzerpyrofosfaat, zinkoxide, calcium-D-pantothenaat (vit. B5), mangaansulfaat, pyridoxinechloorhydraat (vit. B6), kopergluconaat, thiaminechloorhydraat (vit. B1), riboflavine (vit. B2), retinolacetaat (vit. A), pteroylmonoglutaminezuur (vit. B11), kaliumjodide, fylloquinon (vit. K1), natriumseleniet, D -biotine (vit. B8), alfa-tocoferolacetaat (vit. E), ergocalciferol (vit. D3), cyanocobalamine (vit. B12)), verdikkingsmiddelen (carrageen, guargom, zetmeel), emulgator (sojalecithine), kleurstof (carotenen). Geproduceerd in een fabriek waar ook ei wordt verwerkt. |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij/Kippeneivrij/Mosterdvrij/Notenvrij/Vegetarisch |
| Aantal stuks in verpakking | 21 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Aanbevolen gebruik: Bereiden: Doe de inhoud van één zakje in een kom. Voeg 100 ml magere melk toe en roer. Consumeer binnen 10 minuten. De vervanging van één van de dagelijkse hoofdmaaltijden van een energiebeperkt dieet door een FoodFunc maaltijdvervangend product draagt bij tot het behoud van het gewicht na gewichtsverlies. De vervanging van twee dagelijkse hoofdmaaltijden van een energiebeperkt dieet door een FoodFunc maaltijdvervangend product draagt bij tot gewichtsverlies. 1 maaltijd = 1 sachet + 250 ml magere melk OF 1 maaltijd = 2 sachets + 2x 250 ml water Dit product is uitsluitend bedoeld als maaltijdvervanger in een energiebeperkt dieet, aanvulling met andere voedingsmiddelen is noodzakelijk. Het is belangrijk om dagelijks voldoende vocht binnen te krijgen. Gebruik dit product in combinatie met een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Bewaaradvies: Koel, droog, beschermd tegen licht en in originele verpakking bewaren. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | >3 Maanden |
| Fabrikant Naam | Foodfunc |
| Fabrikant Adres | Nederland |
| Voedingswaarde | Maaltijdvervangend product voor gewichtsbeheersing, poedermix voor shake met bananensmaak, met suikers. Eiwitmengsel (magere melk, melkeiwit, plantaardige eiwitten), fructose, mix van plantaardig vet (geraffineerde soja-olie, glucosestroop, melkeiwit, stabilisator (pentanatriumtrifosfaat), antiklontermiddel (siliciumdioxide), natuurlijk aroma), polydextrose, aroma’s (melk), zuurteregelaars (natriumcitraat, kaliumchloride), stabilisator (magnesiumfosfaat), mix van vitaminen en mineralen (kaliumcitraat, L-ascorbinezuur (vit. C), nicotinamide (vit. B3), ijzerpyrofosfaat, zinkoxide, calcium-D-pantothenaat (vit. B5), mangaansulfaat, pyridoxinechloorhydraat (vit. B6), kopergluconaat, thiaminechloorhydraat (vit. B1), riboflavine (vit. B2), retinolacetaat (vit. A), pteroylmonoglutaminezuur (vit. B11), kaliumjodide, fylloquinon (vit. K1), natriumseleniet, D -biotine (vit. B8), alfa-tocoferolacetaat (vit. E), ergocalciferol (vit. D3), cyanocobalamine (vit. B12)), verdikkingsmiddelen (carrageen, guargom, zetmeel), emulgator (sojalecithine), kleurstof (carotenen). Geproduceerd in een fabriek waar ook ei wordt verwerkt. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Antioxidant Ayurvedisch Collageen Colostrum Darmflora Huid haar nagels Kruiden en planten MSM preparaat |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 21 x 33 gram |
| Inhoud | 920 g |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 35 g |
| Energie (Kcal) | 3630 kcal |
| Energie (kJ) | 1.591 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 7.90 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Polyolen | 1 g |
| Suikers | 1 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 920 g |
| Verzadigde vetzuren | 1 g |
| Vetten | 1 g |
| Vezels | 1 g |
| Zetmeel | 1 g |
| Zout | 1 g |
EAN
| EAN | 8721022495446 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Foodfunc | Meal Replacement Shake | Banana | 3 Stuks | 21 x 33 gram | No Junk Just Func aankoopt