Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand.
- EAN: 8720211901300
- Categorie(n): Vitamine D3
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Flinndal Vitamine D Forte bevat 25 mcg vitamine D3 (1000 IE) per capsule. Deze krachtige dosering is speciaal samengesteld voor de botten, spieren en weerstand. Vitamine D is essentieel voor het behoud van sterke botten, gezonde spieren en een goed werkend immuunsysteem.
De vitamine D3 capsules van Flinndal zijn geschikt voor senioren vanaf 65 jaar en voor iedereen met een verhoogde behoefte aan dit vitamine. Dankzij de hoge biologische beschikbaarheid van vitamine D3 worden de voedingsstoffen goed opgenomen door het lichaam voor optimale ondersteuning.
De ingrediënten van de capsule zijn zonnebloemolie en cholecalciferol (vitamine D3). De capsules zijn vrij van gluten en lactose, en bevatten geen pinda's of vis. Wel bevat het product soja en is het niet geschikt voor vegetariërs.
Voor het beste resultaat wordt aangeraden om dagelijks 1 capsule in te nemen. De capsules dienen bewaard te worden bij een maximale temperatuur van 20 °C, beschermd tegen zonlicht en buiten het bereik van jonge kinderen.
Flinndal Vitamine D Forte wordt geproduceerd door Flinndal Holding B.V. in Nederland. De verpakking bevat 30 capsules met een afmeting van 11.5 cm (breedte) x 22 cm (hoogte) x 3 cm (lengte). Dit product is van hoge kwaliteit en wordt geleverd als een enkel item met EAN-code: 8720211901300.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand. kopen voor de prijs van € 8,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
- Op dit moment is Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,40 voor Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand. is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 26,95 op 05-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,55. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Zonnebloemolie, cholecalciferol (vitamine D3).Capsule: gelatine (rund), glycerol, water. |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij - lactosevrij - bevat geen pinda of vis - bevat soja - niet geschikt voor vegetariërs |
| Aantal artikelen in verpakking | 30 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 capsule per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Onze producten zitten in speciale, luchtdichte zakjes. Op de achterkant van de verpakking staat hoe lang het product houdbaar is. Sluit het zakje steeds goed af, bescherm het tegen zonlicht en bewaar het beneden de 25 graden, om verkleuring of plakken te voorkomen. In de handige Flinndal bewaardoosjes kun je steeds voor een paar weken supplementen doen. Bewaar de rest gewoon in het zakje, zodat de supplementen niet zacht worden. Houd voedingssupplementen altijd buiten bereik van jonge kinderen. |
| Fabrikant Naam | Flinndal Holding B.V. |
| Fabrikant Adres | Houtplein 7, 2012 DD Haarlem |
| Voedingswaarde | - |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine D3 |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Senioren 65+ |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 11.5 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8720211901300 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flinndal Vitamine D Forte 30 capsules - 25 mcg vitamine D3 capsule (1000 IE). Voor botten, spieren en weerstand. aankoopt