Slaap is essentieel voor iedereen. Het is belangrijk om voldoende rust te krijgen, zodat het lichaam en de geest kunnen herstellen en opladen voor de volgende dag. Flinndal Nachtrust Forte Tabletten zijn speciaal ontwikkeld om de natuurlijke slaap te bevorderen. De tabletten bevatten natuurlijke rustgevers zoals valeriaan, hop, en citroenmelisse, die al eeuwenlang bekend staan om hun ontspannende werking.
Valeriaan en citroenmelisse helpen je om kalm te blijven, zelfs in stressvolle situaties, terwijl slaapmutsje bijdraagt aan een optimale rust en een goede nachtrust bevordert. De toevoeging van melatonine zorgt ervoor dat je met slechts één tablet een krachtig voedingssupplement hebt ter ondersteuning van een goede nachtrust.
De Flinndal Nachtrust Forte Tabletten zijn glutenvrij, lactosevrij en geschikt voor vegetariërs. Ze zijn gemakkelijk in te nemen, met slechts 1 tablet per dag. De tabletten worden geleverd in een verpakking van 30 stuks en dienen te worden bewaard op een koele plaats, onder de 20°C, om de kwaliteit te behouden.
Met Flinndal Nachtrust Forte Tabletten geef je jezelf de kans om te genieten van een diepe en natuurlijke slaap, zodat je elke dag weer fris en energiek kunt beginnen. Een goede nachtrust is essentieel voor een gezond en gebalanceerd leven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flinndal Nachtrust Forte Tabletten - Hoog Gedoseerd - Bevordert de Natuurlijke Slaap - 30 Tabletten kopen voor de prijs van € 16,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flinndal Nachtrust Forte Tabletten - Hoog Gedoseerd - Bevordert de Natuurlijke Slaap - 30 Tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Flinndal Nachtrust Forte Tabletten - Hoog Gedoseerd - Bevordert de Natuurlijke Slaap - 30 Tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,96 voor Flinndal Nachtrust Forte Tabletten - Hoog Gedoseerd - Bevordert de Natuurlijke Slaap - 30 Tabletten is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 16,40 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,44. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vulstoffen (microkristallijne cellulose, dicalciumfosfaat), valeriaanextract, hopextract, extract van slaapmutsje, citroenmelisse, antiklontermiddelen (stearinezuur, magnesiumstearaat), glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose), vulstof (siliciumdioxide), kleurstof (ijzeroxide, calciumcarbonaat), bevochtigingsmiddel (glycerol), melatonine, glansmiddelen (bijenwas, carnaubawas). |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij - lactosevrij - bevat geen pinda, vis of soja - geschikt voor vegetariërs |
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 tablet per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Onze producten zitten in speciale, luchtdichte zakjes. Op de achterkant van de verpakking staat hoe lang het product houdbaar is. Sluit het zakje steeds goed af, bescherm het tegen zonlicht en bewaar het beneden de 25 graden, om verkleuring of plakken te voorkomen. In de handige Flinndal bewaardoosjes kun je steeds voor een paar weken supplementen doen. Bewaar de rest gewoon in het zakje, zodat de supplementen niet zacht worden. Houd voedingssupplementen altijd buiten bereik van jonge kinderen. |
| Fabrikant Naam | Flinndal Holding B.V. |
| Fabrikant Adres | Houtplein 7, 2012 DD Haarlem |
| Voedingswaarde | Energie in kcal 1 Kcal Energie in kJ 4,2 KJ Koolhydraten 0,15 mg Eiwitten 0 mg Vetten 0,04 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Valeriaan |
| Substantie | Tablet |
| Smaak | Zonder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 11.5 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8720211900303 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flinndal Nachtrust Forte Tabletten - Hoog Gedoseerd - Bevordert de Natuurlijke Slaap - 30 Tabletten aankoopt