Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten
- EAN: 8720211901164
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:56:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Flinndal Multi Vitaal kauwtablet is een speciale multivitamine tablet ontworpen voor mensen van 50 jaar en ouder, of voor diegenen met een verhoogde behoefte aan voedingsstoffen. Met 12 vitaminen en essentiële mineralen in een dosering tot 200% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid, biedt dit kauwtablet een complete aanvulling op je dagelijkse voeding.
Dit kauwtablet is verrijkt met druivenpitextract, heeft een natuurlijke kersensmaak en is gezoet met zoetstoffen van natuurlijke oorsprong. Het is speciaal samengesteld ter ondersteuning van je weerstand en energieniveau. Elke dagelijkse dosis voorziet je van vitamine C, A en zink voor een sterke weerstand, evenals B-vitaminen zoals B1, B2, B3, B5, B6 en B11 die bijdragen aan het energiemetabolisme in je lichaam.
Daarnaast is dit kauwtablet hoog gedoseerd, waardoor slechts één tablet per dag voldoende is om te voldoen aan de verhoogde behoefte aan voedingsstoffen, met name bij mensen van 50 jaar en ouder. De kauwtabletten zijn handig in gebruik en kunnen zonder water worden ingenomen, waardoor ze ideaal zijn voor onderweg.
De unieke samenstelling van Flinndal Multi Vitaal zorgt ervoor dat elk ingrediënt een specifieke rol speelt in het lichaam. Het product bevat enkel goed opneembare ingrediënten en de dosering is optimaal. Bovendien zijn alle hulpstoffen van natuurlijke oorsprong, wat de kwaliteit van dit supplement nog verder benadrukt.
Wil je meer weten over dit product of persoonlijk advies ontvangen? Onze productspecialisten van Flinndal staan voor je klaar via de live chat op de website of het gratis telefoonnummer. Probeer Flinndal Multi Vitaal kauwtablet vandaag nog en ervaar zelf de voordelen van deze hoogwaardige multivitamine tabletten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten kopen voor de prijs van € 27,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,46 voor Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten is gemeten op 01-07-2025. De hoogste prijs was € 30,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Magnesiumcarbonaat, calciumcarbonaat, vulstof (microkristallijne cellulose), ascorbinezuur (vitamine C), druivenpitextract, zinkcitraat, groene thee extract, antiklontermiddel (magnesiumstearaat), nicotinamide (vitamine B3), ijzerfumaraat, tocoferol succinaat (vitamine E), glansmiddel (schellak), retinolpalmitaat (vitamine A), mangaancitraat, calcium d-pantothenaat (vitamine B5), kopergluconaat, seleniummethionine, luteïne, pyridoxal-5-fosfaat (vitamine B6), thiamine hydrochloride (vitamine B1), riboflavine (vitamine B2), foliumzuur (vitamine B11), kaliumjodide, chroompicolinaat, biotine (vitamin B8), cholecalciferol (vitamine D3), glansmiddel (bijenwas), cyanocobalamine (vitamine B12) |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij - lactosevrij - bevat geen pinda, soja of vis - geschikt voor vegetariërs en veganisten (vitamine b12 is gewonnen uit gist afkomstig van bacteriën) |
| Aantal artikelen in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 tablet per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Onze producten zitten in speciale, luchtdichte zakjes. Op de achterkant van de verpakking staat hoe lang het product houdbaar is. Sluit het zakje steeds goed af, bescherm het tegen zonlicht en bewaar het beneden de 25 graden, om verkleuring of plakken te voorkomen. In de handige Flinndal bewaardoosjes kun je steeds voor een paar weken supplementen doen. Bewaar de rest gewoon in het zakje, zodat de supplementen niet zacht worden. Houd voedingssupplementen altijd buiten bereik van jonge kinderen. |
| Fabrikant Naam | Flinndal Holding B.V. |
| Fabrikant Adres | Houtplein 7, 2012 DD Haarlem |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Kauwtablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 155 ml |
| Verpakking breedte | 11.5 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| Smaak | Neutraal |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8720211901164 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flinndal Multi Vitaal Kauwtablet - Multivitamine Tablet voor Verhoogde Behoefte - 90 Tabletten aankoopt