Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten
- EAN: 8720211900051
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:57:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Flinndal Multi 50+ Tabletten zijn speciaal ontwikkeld voor vrouwen in de leeftijdscategorie van 50 tot 70 jaar, om hen te helpen gezond en vitaal te blijven. Deze multivitamine bevat de ideale combinatie van vitaminen en mineralen die essentieel zijn voor het behoud van een goede gezondheid. Daarnaast is het tablet verrijkt met Kuisboom, wat kan helpen bij het verminderen van overgangsverschijnselen en het soepel houden van de gewrichten.
Deze tabletten bevatten uitsluitend goed opneembare ingrediënten, zoals vitamine D3 en natuurlijke vitamine E, die zorgen voor een optimale opname in het lichaam. Het advies van de Gezondheidsraad is om dagelijks 10 mcg vitamine D in te nemen voor vrouwen vanaf 50 jaar, en Flinndal Multi 50+ Tabletten voorzien precies in deze behoefte. Naast vitaminen bevat dit supplement ook belangrijke mineralen zoals zink, calcium en chroom, die bijdragen aan een goede weerstand, energiehuishouding en regulering van de bloedsuikerspiegel.
Specifiek ontwikkeld voor vrouwen in de overgangsfase, bevatten deze tabletten extra calcium voor het behoud van sterke botten. De toegevoegde vitamine D zorgt voor een verhoogde opname van calcium, wat essentieel is op latere leeftijd. Chroom in de tabletten draagt bij aan de vertering van vetten, eiwitten en koolhydraten, en ondersteunt een normale bloedsuikerspiegel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten kopen voor de prijs van € 19,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
- Op dit moment is Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 24,45 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 17,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Calciumcarbonaat, magnesiumcarbonaat, vulstof (micro¬kristallijne cellulose), ascorbinezuur (vitamine C), vitex agnus castusextract, ijzerfumaraat, disintegrant (natriumcrosscarmelose), zinkcitraat, antiklonter¬middel (magnesiumstearaat),glansmiddel (hydroxypropylmethylcellulose), mangaancitraat, , nicotinamide (vitamine B3), selenomethionine, tocoferol succinaat (vitamine E), retinolpalmitaat (vitamine A), kopergluconaat, calcium-d-pantothenaat (vitamine B5),cholecalciferol (vitamine D3), kaliumjodide, foliumzuur (vitamine B11), pyridoxal-5-fosfaat (vitamine B6), biotine (vitamine B8), bevochtigingsmiddel (glycerol), thiamine hydrochloride (vitamine B1), riboflavine (vitamine B2),chroompicolinaat, cyanocobalamine (vitamine B12). |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij - lactosevrij - bevat geen pinda of vis - bevat soja - geschikt voor vegetariërs |
| Aantal artikelen in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 tablet per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Onze producten zitten in speciale, luchtdichte zakjes. Op de achterkant van de verpakking staat hoe lang het product houdbaar is. Sluit het zakje steeds goed af, bescherm het tegen zonlicht en bewaar het beneden de 25 graden, om verkleuring of plakken te voorkomen. In de handige Flinndal bewaardoosjes kun je steeds voor een paar weken supplementen doen. Bewaar de rest gewoon in het zakje, zodat de supplementen niet zacht worden. Houd voedingssupplementen altijd buiten bereik van jonge kinderen. |
| Fabrikant Naam | Flinndal Holding B.V. |
| Fabrikant Adres | Houtplein 7, 2012 DD Haarlem |
| Voedingswaarde | Energie in kcal: 0,78 kcal Energie in kJ: 3,26 kJ Koolhydraten: 0,07 mg Eiwitten: < 0,01 mg Vetten: 0,02 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 11.5 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8720211900051 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flinndal Multi 50+ Tabletten - Multivitamine Voor Behoud van Vitaliteit - Voor Vrouwen van 50 tot 70 Jaar - 90 Tabletten aankoopt