Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten - Voor een Gezonde Huid en Stralend Haar - 30 Tabletten
- EAN: 8720211900112
- Categorie(n): Groene thee
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:56:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten zijn speciaal ontwikkeld om jouw huid van binnenuit te verzorgen en je haar weer sterk en glanzend te maken. Met de toegevoegde vitamines en mineralen zoals vitamine A, B2, B8, zink en selenium wordt jouw huid gevoed en stralender dan ooit. Bovendien is vitamine C essentieel voor de vorming van collageen, waardoor je huid stevig blijft. De natuurlijke extracten van groene thee en walnoten beschermen je huidcellen tegen schadelijke invloeden van buitenaf zoals UV-straling.
De krachtige formule van Flinndal Huid, Haar & Nagels bevat tot 200% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid vitamines en mineralen. Hierdoor krijgt jouw huid, haar en nagels net dat beetje extra wat ze verdienen. Daarnaast zijn deze tabletten verantwoord gedoseerd, zodat je nooit te veel binnenkrijgt. De aanwezige groene thee- en walnotenextracten dragen bij aan de bescherming van je huid van binnenuit, waardoor je natuurlijke schoonheid wordt versterkt.
De tabletten zijn eenvoudig in gebruik; kinderen vanaf 14 jaar en volwassenen nemen slechts 1 tablet per dag. Het product is glutenvrij, lactosevrij en bevat geen vis of soja, waardoor het ook geschikt is voor vegetariërs. Let op, het bevat wel bijenwas en is daarom niet geschikt voor veganisten. Flinndal Huid, Haar & Nagels is een product van Flinndal Holding B.V., gevestigd in Haarlem, Nederland.
Met een maximale bewaartemperatuur van 20°C kun je deze tabletten gemakkelijk op een koele en droge plaats bewaren. De neutrale smaak maakt het innemen aangenaam voor zowel mannen als vrouwen. Wees zuinig op je supplementen door ze goed af te sluiten, te beschermen tegen zonlicht en onder de 25 graden te bewaren. Houd voedingssupplementen altijd buiten het bereik van kinderen.
Laat Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten je ondersteunen op weg naar een gezonde huid en stralend haar. Voed je lichaam van binnenuit met de juiste vitaminen en mineralen voor een natuurlijke en gezonde uitstraling!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten - Voor een Gezonde Huid en Stralend Haar - 30 Tabletten kopen voor de prijs van € 16,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten - Voor een Gezonde Huid en Stralend Haar - 30 Tabletten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten - Voor een Gezonde Huid en Stralend Haar - 30 Tabletten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,94 voor Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten - Voor een Gezonde Huid en Stralend Haar - 30 Tabletten is gemeten op 01-02-2025. De hoogste prijs was € 16,40 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,46. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Groene thee extract, vulstof (microkristallijne cellulose), ascorbinezuur (vitamine C), vulstof (dicalciumfosfaat), walnootextract, zinkcitraat, antiklontermiddel (magnesiumstearaat), selenomethionine, tocoferol acetaat (vitamine E), coating (schellak), retinol palmitaat (vitamine A), tocoferol succinaat (vitamine E), riboflavine (vitamine B2), biotine (vitamine B8), glansmiddel (bijenwas). |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij - lactosevrij - bevat geen vis of soja - bevat walnotenextract - geschikt voor vegetariërs - niet geschikt voor veganisten (bevat bijenwas) |
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Kinderen vanaf 14 jaar: 1 tablet per dagVolwassenen: 1 tablet per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Onze producten zitten in speciale, luchtdichte zakjes. Op de achterkant van de verpakking staat hoe lang het product houdbaar is. Sluit het zakje steeds goed af, bescherm het tegen zonlicht en bewaar het beneden de 25 graden, om verkleuring of plakken te voorkomen. In de handige Flinndal bewaardoosjes kun je steeds voor een paar weken supplementen doen. Bewaar de rest gewoon in het zakje, zodat de supplementen niet zacht worden. Houd voedingssupplementen altijd buiten bereik van jonge kinderen. |
| Fabrikant Naam | Flinndal Holding B.V. |
| Fabrikant Adres | Houtplein 7, 2012 DD Haarlem |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Groene thee |
| Substantie | Tablet |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 11.5 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Noten |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8720211900112 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flinndal Huid, Haar & Nagels Tabletten - Voor een Gezonde Huid en Stralend Haar - 30 Tabletten aankoopt