Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement
- EAN: 8718924298664
- Categorie(n): Vitamine B Complex
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voor een gezond lichaam en een goede energiestofwisseling is het gebruik van B-vitaminen essentieel. Fittergy Vitamine B-complex biedt een perfecte aanvulling, vooral tijdens drukke periodes, spannende tijden en periodes van vermoeidheid. De verschillende B-vitaminen spelen een belangrijke rol in het activeren van natuurlijke energie, het bevorderen van de beschikbaarheid van ijzer, het verminderen van vermoeidheid en het ondersteunen van de algemene fysieke en mentale gezondheid.
Het Vitamine B complex van Fittergy bevat acht verschillende B-vitaminen die synergetisch werken voor maximale effectiviteit. Van B1 tot B12 zijn alle belangrijke vitaminen aanwezig in dit supplement. Deze vitaminen dragen onder andere bij aan het geheugen, de concentratie, de leerprestaties en een goede gemoedstoestand. Daarnaast spelen ze een rol in het verminderen van stress, het ondersteunen van witte en rode bloedcel aanmaak en het behouden van een normale psychologische functie.
Elke tablet bevat de juiste dosering B-vitaminen, met percentages die voldoen aan de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid. Het gebruik van Fittergy Vitamine B complex is eenvoudig: neem dagelijks één tablet in met water. Zorg ervoor dat je de aanbevolen dosering niet overschrijdt. Daarnaast is het belangrijk om te weten dat dit product niet geschikt is voor kinderen tot en met 3 jaar.
Dit voedingssupplement is volledig veganistisch en vrij van allergenen, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan gebruikers. Het supplement wordt geproduceerd door EHF Nutrition BV in Nederland, wat garant staat voor hoge kwaliteit en veiligheid. Bewaar het product op een koele, droge en donkere plaats, buiten het bereik van kinderen.
Met Fittergy Vitamine B-complex geef je jouw lichaam de essentiële ondersteuning die het nodig heeft voor een optimale gezondheid, energieniveau en mentale welzijn. Kies voor dit hoogwaardige supplement en ervaar zelf de vele voordelen van een uitgebalanceerd vitamine B complex.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement kopen voor de prijs van € 20,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
- Op dit moment is Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,65 voor Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,20 op 11-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,55. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vulmiddel (Cellulose), vitaminen, antiklontermiddelen (vegetarische magnesiumstearaat, silica). |
| Allergeneninformatie | vrij van allergenen |
| Aantal artikelen in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1 tablet per dag. Aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog, donker en buiten het bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | EHF Nutrition BV |
| Fabrikant Adres | Molenbaan 4, 2908 LM Capelle aan den IJssel, Nederland |
| Voedingswaarde | geen voedingswaarde |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine B complex |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 143 ml |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Verpakking breedte | 52 mm |
| Verpakking hoogte | 96 mm |
| Verpakking lengte | 52 mm |
Overige kenmerken
| Smaak | Zonder smaak |
EAN
| EAN | 8718924298664 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fittergy Supplements - Vitamine B complex - 60 tabletten - Met Vitamine B1, B2, B3, B5, B6, B8, B11, B12 - Multi vitaminen mineralen - vegan - voedingssupplement aankoopt