Fitshape Biotine Gummies 90 stuks
- EAN: 8714116005188
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 05:57:22 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Biotine Gummies van Fitshape zijn essentieel voor het stimuleren van de aanmaak van vetzuren in de hoofdhuid, wat de groei en gezondheid van het haar bevordert. Met een heerlijke smaak en eenvoudig in te nemen, zijn deze gummies een perfecte aanvulling voor dagelijkse verzorging. Slechts twee gummies per dag bieden alle voedingsstoffen die je haar en nagels nodig hebben, voor een stralende uitstraling waar iedereen naar verlangt.
De gummies zijn vervaardigd met natuurlijke smaakstoffen en zijn zowel vegetarisch als glutenvrij, waardoor ze geschikt zijn voor een breed publiek. Bovendien zijn ze vrij van kunstmatige geur- en smaakstoffen. Deze gummies dragen bij aan een gezonde huid, sterk haar en mooie nagels, dankzij de biotine die het lichaam ondersteunt in verschillende metabolische processen.
Met ingrediënten zoals glucosesiroop, suiker, pectine en natuurlijke smaakstoffen, zijn deze gummies niet alleen effectief maar ook lekker. Het gebruik van Fitshape Biotine Gummies is eenvoudig: neem twee gummies per dag, of volg de aanbevelingen van een zorgverlener. Het is echter belangrijk om niet meer dan drie gummies binnen 24 uur in te nemen voor optimale resultaten.
Fitshape Biotine Gummies zijn verpakt in een eenheid van 90 stuks, wat zorgt voor voldoende voorraad voor langdurig gebruik. De verpakking is compact met afmetingen van 67.00 cm x 122.00 cm x 67.00 cm en een gewicht van 0.27 kg. Het product is eenvoudig te bewaren dankzij de bijzondere bewaarvoorschriften: droog en op kamertemperatuur, buiten het bereik van kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein
- Bij Plein kun je Fitshape Biotine Gummies 90 stuks kopen voor de prijs van € 14,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fitshape Biotine Gummies 90 stuks te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fitshape Biotine Gummies 90 stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Fitshape Biotine Gummies 90 stuks is gemeten op 26-01-2026. De hoogste prijs was € 23,03 op 04-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 9,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per dagdosering van 2 gummies %ADHCalorieen15 Koolhydraten4g1%Waarvan suikers3g**Biotine (biotine)5,000 mcg1667%Sodium5mg<1%*ADH - Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid IngredientenBiotine, glucosesiroop, suiker, water, pectine, natuurlijke smaakstoffen, natuurlijke kleur (vlier concentraat), citroenzuur, natriumcitraat, kokosolie en carnaubawas. |
| Allergeneninformatie | Kan sporen van eiwitten uit soja bevatten |
| Aantal artikelen in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Raadpleeg label |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Droog en bij kamertemperatuur bewaren, buiten bereik van kinderen. |
| Fabrikant Naam | - |
| Fabrikant Adres | - |
| Voedingswaarde | Zie label |
Productinformatie
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Gummies |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| Verpakking breedte | 67.00 cm |
| Verpakking hoogte | 122.00 cm |
| Verpakking lengte | 67.00 cm |
Overige kenmerken
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8714116005188 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fitshape Biotine Gummies 90 stuks aankoopt