Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules
- EAN: 8721008976211
- Categorie(n): Ginkgo biloba
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 05:57:20 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Fit for Life Ginkgo Biloba extract ondersteunt het concentratievermogen en geheugen, en bevordert een normale bloedcirculatie. Het extract draagt bij aan een beter geheugen en bevordert het concentratievermogen. Daarnaast is Ginkgo Biloba extract goed voor de bloedsomloop. De capsules zijn geschikt voor vegetariërs en veganisten, en elk bevat 24% / 6% Ginkgo biloba extract, samen met microcrystalline cellulose en HPMC voor de capsulehuls. Er zijn geen bekende allergenen in dit product.
Fit for Life Ginkgo Biloba extract wordt geleverd in een verpakking van 90 capsules, met een inhoud van 150 ml. De verpakking heeft een breedte van 5 cm, een hoogte van 10.5 cm en een lengte van 5 cm. Het verpakkingsgewicht bedraagt 25 g en het product is verpakt als een single item voor maximale versheid.
De aanbevolen dosering is 1-2 vegetarische capsules per dag, bij voorkeur tijdens een maaltijd. Het product moet bij kamertemperatuur en droog worden bewaard en buiten het bereik van jonge kinderen worden gehouden. Ieder dagelijkse dosis van 2 vcaps bevat 240 mg Ginkgo Biloba extract.
Fit for Life Ginkgo Biloba extract is geschikt voor volwassenen, mensen in de overgang en senioren van 65 jaar en ouder. Het product heeft geen smaak en is veganistisch. Het is geproduceerd in Nederland door Fit for Life en bevat geen lichaamseigen stoffen. De maximale bewaartemperatuur is 8°C en het product heeft een EAN-code: 8721008976211.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules kopen voor de prijs van € 28,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,90 voor Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 28,90 op 31-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Microcrystalline cellulose (vulstof), Ginkgo biloba extract (24%/6%), HPMC (verdikkingsmiddel/capsulehuls), magnesium stearaat (plantaardig - antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Geen bekende allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 - 2 vegetarische capsules per dag. Bij voorkeur tijdens een maaltijd. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Fit for Life |
| Fabrikant Adres | Eindhoven |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (2 vcaps): Kruiden, Ginkgo Biloba (Extract 24% / 6%) 240 mg.(* Referentie Inname). |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 8 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Ginkgo biloba |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen Overgang Senioren 65+ |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | -- |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules |
| Inhoud | 150 ml |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 10.5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8721008976211 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fit for Life Ginkgo Biloba extract - Geschikt voor vegetariërs en veganisten - 90 capsules aankoopt