Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel
- EAN: 3830052956614
- Categorie(n): Artisjok Mariadistel
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:57:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de heerlijke Instant Fat Burn Tea, verrijkt met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C. Deze unieke mix is speciaal samengesteld om bij te dragen aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en het op natuurlijke wijze onderdrukken van het hongergevoel.
Guarana, een belangrijk ingrediënt in deze thee, staat bekend om zijn vermogen om het metabolisme van vetten te ondersteunen en te helpen bij de bestrijding van overgewicht. Daarnaast helpt het op natuurlijke wijze het hongergevoel te onderdrukken, vermindert vermoeidheid en heeft een gunstig effect op de spijsvertering. Dankzij het toegevoegde ProElderberry™ extract biedt de vlierbes in deze thee ondersteuning bij gewichtsbeheersing.
Bovendien bevat deze Instant Fat Burn Tea vitamine C, die essentieel is voor het beschermen van de cellen tegen oxidatieve schade. Vitamine C draagt ook bij aan de normale synthese van collageen en ondersteunt de normale functie van botten, tanden, kraakbeen, tandvlees, huid en bloedvaten.
Met kruidenthee extracten die superieure resultaten bieden in vergelijking met het drinken van gewone thee, is deze thee een gezonde en smaakvolle keuze. De Instant bereiding maakt het eenvoudig: voeg gewoon water toe voor een heerlijke hete thee of ijsthee. Geniet van deze verfrissende en effectieve Fat Burn Tea als onderdeel van je dagelijkse routine.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel kopen voor de prijs van € 16,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
- Op dit moment is Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,49 voor Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 27,22 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,73. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | instant thee mix (maltodextrine, witte thee extract (5%), vitamine C (ascorbinezuur)), natuurlijk bosvruchtenaroma, vlierbessen extract (Sambucus nigra l. ), guarana extract (Paullinia cupana Kunth) |
| Allergeneninformatie | Geen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Voeg 5 g (1 theelepel) instant thee mix toe aan een kopje, giet er heet of koud water over (150 mL), meng en drink. De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid is 5 g (1 theelepel). |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren op een droge en koele plek |
| Fabrikant Naam | Nature's Finest |
| Fabrikant Adres | Nutrisslim doo, Obrtna cona 29, 1370 Logatec, Slovenia |
| Voedingswaarde | Zie afbeelding |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Antioxidant |
| Type kruid of plant | Artisjok Mariadistel |
| Substantie | Poeder |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 120 g |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 120 g |
EAN
| EAN | 3830052956614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fat Burn Tea - Instant fatburn tea met vlierbes, guarana extract, witte thee en vitamine C - Draagt ??bij aan de vetstofwisseling, het elimineren van overtollig lichaamsgewicht en onderdrukken hongergevoel aankoopt