Elvitaal Vitamine C1000 200 tab
- EAN: 8718421581658
- Categorie(n): Vitamine C
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:56:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Elvitaal Vitamine C1000 tabletten zijn een krachtige bron van vitamine C, met maar liefst 1000 mg per tablet. Daarnaast bevatten ze een bioflavonoïdencomplex en rutine om de opname en werking van vitamine C te ondersteunen. De tabletten zijn samengesteld met hoogwaardige ingrediënten, waaronder ascorbinezuur en citrus bioflavonoïden, en zijn vrij van bekende allergenen.
De verpakking bevat 200 tabletten en is geschikt voor volwassenen van elk geslacht. Elvitaal Vitamine C1000 is afkomstig uit Europa en de tabletten zijn bedoeld voor dagelijks gebruik. Bewaar de tabletten op een koele, droge plaats voor optimale kwaliteit en houdbaarheid.
Elvitaal is de fabrikant van deze hoogwaardige vitamine C supplementen. Elke tablet bevat geen calorieën, vetten, eiwitten, koolhydraten of suikers, waardoor het een puur en effectief supplement is. Het product is tevens vrij van verzadigde vetzuren, zetmeel en zout.
Met een EAN-code van 8718421581658 zijn de Elvitaal Vitamine C1000 tabletten eenvoudig te identificeren. De tabletten zijn verpakt in een handige pot met een netto inhoud van 200 mg en wegen slechts 0.37 kg. De verpakking heeft een breedte van 72 mm, een hoogte van 71 mm en een lengte van 130 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Webvitaal
- Bij Bol.com kun je Elvitaal Vitamine C1000 200 tab kopen voor de prijs van € 17,01. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Elvitaal Vitamine C1000 200 tab te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
- Op dit moment is Elvitaal Vitamine C1000 200 tab in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Elvitaal Vitamine C1000 200 tab bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,62 voor Elvitaal Vitamine C1000 200 tab is gemeten op 10-09-2025. De hoogste prijs was € 18,66 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Samenstelling per tablet: RI*Vitamine C 1000 mg1250%Bioflavonoïden Complex100 mg Rutine20 mg *Referentie-innameIngrediëntenAscorbinezuur, Citrus Bioflavonoiden, Rutine/Hesperdine-mix, vulmiddel: plantenvezels, smeermiddel: katoenzaadolie (niet GMO), plantaardig magnesiumstearaat, anti-klontermiddel: siliciumdioxide, natuurlijk magnesiumsilicaat. |
| Allergeneninformatie | geen allergenen informatie bekend |
| Aantal artikelen in verpakking | 200 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Geen gebruiksaanwijzing bekend |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Elvitum |
| Fabrikant Adres | Niet bekend |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Type vitamine | Vitamine C |
| Substantie | Tablet |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 200 mg |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Verpakking breedte | 72 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 130 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8718421581658 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Elvitaal Vitamine C1000 200 tab aankoopt