Dutch Hemp CBG-olie 10% - 10 ml full spectrum
- EAN: 8720865376400
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:56:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Dutch Hemp CBG-olie 10% is een krachtige formule die uw lichaam en geest een sterke boost geeft. Deze full spectrum CBG-olie is professioneel verrijkt met een hoog gehalte andere heilzame cannabinoïden, waaronder CBN en CBD, voor een optimale werking. Ideaal voor dagelijks gebruik bij milde symptomen, wordt het entourage effect versterkt door deze verrijking, wat resulteert in een nog krachtigere CBG-olie om u op uw best te laten voelen.
Elke druppel bevat 4 mg CBG en 1 mg CBD, met dit flesje van 10 ml dat ongeveer 250 druppels bevat. Dutch Hemp CBG-olie 10% biedt u de voordelen van zowel CBG als CBD in één product. CBG (cannabigerol) is een cannabinoïde met enorm veel potentie en wordt soms ook wel de stamcel van cannabis genoemd vanwege zijn voorstadium van CBD in jonge cannabisplanten.
Voor optimale resultaten wordt aangeraden om te beginnen met 2 - 5 druppels, tot driemaal per dag, en indien gewenst na 7-10 dagen de dosering te verhogen. Schud voor gebruik kort en houd de olie tot 60 seconden onder de tong alvorens door te slikken. De Dutch Hemp CBG-olie dient koel, droog en donker bewaard te worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dutch Hemp CBG-olie 10% - 10 ml full spectrum kopen voor de prijs van € 39,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dutch Hemp CBG-olie 10% - 10 ml full spectrum te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dutch Hemp CBG-olie 10% - 10 ml full spectrum bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,90 voor Dutch Hemp CBG-olie 10% - 10 ml full spectrum is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hennepzaadolie van eerste persing, full spectrum hennepextract (1000mg CBG / 250mg CBD) en terpenen. |
| Allergeneninformatie | Zie ingrediëntenlijst. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dosering Voor het beste resultaat raden wij aan om te beginnen met 2 – 5 druppels, tot driemaal per dag. Indien gewenst, verhoog de dosering na 7-10 dagen. Instructies Kort schudden voor gebruik – tot 60 seconden onder de tong houden, vervolgens doorslikken. Koel, droog en donker bewaren. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog en donker bewaren. |
| Fabrikant Naam | Dutch Hemp |
| Fabrikant Adres | www.dutchhemp.eu |
| Voedingswaarde | Zie ingrediëntenlijst. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Naturel |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Full spectrum CBG olie 10%, glazen pipetflesje, natuurlijke terpenen aanwezig. |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 2.5 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 2.5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0.02 % |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720865376400 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dutch Hemp CBG-olie 10% - 10 ml full spectrum aankoopt