Dutch Hemp CBD-olie 2,5% - 30 ml - Full spectrum
- EAN: 8720865376189
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:57:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dutch Hemp CBD-olie 2,5% is de ideale keuze voor diegenen die op zoek zijn naar een lichte variant van full-spectrum CBD-olie. Met slechts 1 mg CBD per druppel is dit product bijzonder geschikt voor kinderen, dieren en ook voor beginners die voor het eerst CBD-olie willen uitproberen. Naast CBD bevat deze olie ook andere essentiële cannabinoïden zoals CBG en CBN, waardoor het entourage-effect wordt versterkt voor een nog betere invloed van CBD. Met een inhoud van 750 mg full spectrum CBD en 750 druppels, kunt u elke dag doseren zoals gewenst.
De dosering van Dutch Hemp CBD-olie 2,5% varieert van 2 tot 10 druppels, 1 tot 3 keer per dag. Indien nodig kan de dosering na 7-10 dagen worden verhoogd, maar wij adviseren om niet meer dan 150 mg CBD per dag te gebruiken. U kunt kiezen uit een lage dosering van 10-50 mg, een gemiddelde dosering van 50-100 mg of een hoge dosering van 100-150 mg per dag. De olie dient kort geschud te worden voor gebruik en tot 60 seconden onder de tong gehouden te worden voordat het doorgeslikt wordt.
De ingrediënten van Dutch Hemp CBD-olie 2,5% bestaan uit hennepzaadolie, full spectrum hennepextract en terpenen. Deze combinatie zorgt voor een hoogwaardige kwaliteit waarbij de olie koel, droog en op een donkere plaats bewaard dient te worden. Dutch Hemp, de fabrikant van deze CBD-olie, staat bekend om zijn betrouwbare producten van Nederlandse oorsprong. Met een THC-gehalte van 0.00% en een verpakkingsgewicht van 350 g, bent u verzekerd van een veilig en kwalitatief product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dutch Hemp CBD-olie 2,5% - 30 ml - Full spectrum kopen voor de prijs van € 28,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dutch Hemp CBD-olie 2,5% - 30 ml - Full spectrum te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dutch Hemp CBD-olie 2,5% - 30 ml - Full spectrum bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,90 voor Dutch Hemp CBD-olie 2,5% - 30 ml - Full spectrum is gemeten op 04-01-2025. De hoogste prijs was € 41,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 30 ml |
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hennepzaadolie, full spectrum hennepextract en terpenen. |
| Allergeneninformatie | Voor allergenen informatie zie ingrediëntenlijst. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dosering 2 – 10 druppels / 1-3 x per dag. Indien nodig, verhoog de dosering na 7-10 dagen. Wij adviseren om niet meer dan 150 mg CBD per dag te gebruiken. Lage dosering: 10-50 mg CBD per dag Gemiddelde dosering: 50-100 mg CBD per dag Hoge dosering: 100-150 mg CBD per dag Instructies Kort schudden voor gebruik – tot 60 seconden onder de tong houden en dan doorslikken. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, droog en donker bewaren. |
| Fabrikant Naam | Dutch Hemp |
| Fabrikant Adres | www.dutchhemp.eu |
| Voedingswaarde | Zie ingrediëntenlijst. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Naturel |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | - full spectrum CBD olie - 2,5% CBD - Glazen pipetflesje - Natuurlijke terpenen aanwezig |
| Inhoud | 30 ml |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 4 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0.00 % |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
EAN
| EAN | 8720865376189 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dutch Hemp CBD-olie 2,5% - 30 ml - Full spectrum aankoopt