Duivelsklauw poeder 100g
- EAN: 8720648140327
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 03-05-2026 05:56:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ons Duivelsklauw poeder van 100g is ideaal om je flexibel en beweeglijk te houden. Het poeder is gemaakt van gedroogde en gemalen Duivelsklauw wortel, puur en zonder toevoegingen. Je kunt dit poeder eenvoudig toevoegen aan je smoothies of sapjes voor dagelijkse inname.
De verpakking van het Duivelsklauw poeder betreft een hersluitbare papieren zak met zip-sluiting, waardoor je de kwaliteit en versheid lang kunt behouden. De wortels waaruit het poeder wordt verkregen, komen uit Namibië en zijn van hoogwaardige kwaliteit.
Per gebruik wordt geadviseerd om 1 theelepel poeder te mengen met vruchtensap, smoothies of water. Het poeder bevat fytonutriënten en is een aanvulling op een gezonde levensstijl. Raadpleeg echter altijd een specialist bij zwangerschap, borstvoeding, ziekte of medicijngebruik.
Bewaar het Duivelsklauw poeder op een koele, droge en donkere plaats, buiten het bereik van kinderen. Het gebruik van dit kruidenpoeder kan mogelijke bijwerkingen, contra-indicaties en interacties met andere geneesmiddelen hebben, dus wees daar bewust van.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Duivelsklauw poeder 100g kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Duivelsklauw poeder 100g te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 3 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Duivelsklauw poeder 100g bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Duivelsklauw poeder 100g is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Poeder |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Duivelsklauw poeder |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen bevattende ingrediënten. Verwerkt in een omgeving waar ook producten met noten, pinda, mosterd, selderij, gluten, sesam, soja en sulfiet worden verwerkt. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Meng 1 theelepel poeder door vruchtensap, smoothies of water |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | droog koel en in het donker bewaren |
| Fabrikant Naam | Caduceus kruidenapotheek |
| Fabrikant Adres | Herengracht 420, 1017 BZ Amsterdam |
| Voedingswaarde | fytonutrienten |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 11 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Poeder |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Engeland |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Es blad (Fraxinus excelsior) |
| Inhoud | 100 g |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 231 kcal |
| Energie (kJ) | 143 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 1 g |
| Vezels | 6 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720648140327 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Duivelsklauw poeder 100g aankoopt