Dr. Mercola - Vitamine K2 - 180 mcg - 90 capsules
- EAN: 0813006015325
- Categorie(n): Vitamine K2
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:54:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dr. Mercola Vitamine K2 met een dosis van 180 mcg per capsule is essentieel voor het behoud van een goede cardiovasculaire gezondheid en een jeugdige vasculaire leeftijd. Deze vitamine K2, in de vorm van MenaQ7®, is de meest biobeschikbare en langst aanhoudende vorm van vitamine K2. Uw slagaders blijven elastisch en flexibel, en de gezondheid van uw botten en tanden wordt ondersteund dankzij de balans tussen vitamine K2, D en calcium in uw lichaam.
Door de aanwezigheid van Matrix Gla Protein (MGP) in uw lichaam kunnen calcium en andere belangrijke voedingsstoffen efficiënt getransporteerd worden naar uw cellen, weefsels en organen. MGP heeft vitamine K2 nodig om optimaal te kunnen functioneren en dankzij Dr. Mercola Vitamine K2 wordt dit proces ondersteund en geactiveerd.
De vitamine K2 capsules van Dr. Mercola zijn gemaakt van natto, wat een hoge biologische beschikbaarheid garandeert zonder GGO's. Elke capsule bevat precies dezelfde dosering die door experts wordt aanbevolen: 180 mcg. Het supplement is vrij van GMO, soja en gluten, en is een waardevolle aanvulling op een gezonde levensstijl en gevarieerde voeding.
Volwassenen wordt geadviseerd dagelijks 1 capsule in te nemen, bij voorkeur tijdens de warme maaltijd. Dr. Mercola Vitamine K2 wordt aanbevolen door gezondheidsexperts en de studies tonen aan dat het een gunstig effect heeft op de cardiovasculaire gezondheid, botsterkte, spieren, zenuwen en hersenen. Een supplement dat zowel de jeugdige veroudering van uw slagaders ondersteunt als de gezondheid van uw botten bevordert.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Dr. Mercola - Vitamine K2 - 180 mcg - 90 capsules kopen voor de prijs van € 107,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Dr. Mercola - Vitamine K2 - 180 mcg - 90 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Dr. Mercola - Vitamine K2 - 180 mcg - 90 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,95 voor Dr. Mercola - Vitamine K2 - 180 mcg - 90 capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 107,90 op 03-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 27,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Microkristallijne cellulose, glycerol monostearaat, hydroxypropylmethylcellulose (plantaardige capsule), ascorbylpalmitaat, rozemarijn extract. |
| Allergeneninformatie | Dit product is hypoallergeen. |
| Aantal artikelen in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Volwassenen nemen als voedingssupplement dagelijks 1 capsule bij voorkeur bij de warme maaltijd tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel, donker, droog en buiten bereik van kinderen bewaren. |
| Fabrikant Naam | Dr. Mercola |
| Fabrikant Adres | 125 Southwest 3rd Place Suite 205, Cape Coral, Florida 33991, Verenigde Staten |
| Voedingswaarde | N.V.T. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type vitamine | Vitamine K2 |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | VS |
| NUT-nummer | N.V.T. |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 64 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Verpakking breedte | 48 mm |
| Verpakking hoogte | 89 cm |
| Verpakking lengte | 48 mm |
EAN
| EAN | 0813006015325 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Dr. Mercola - Vitamine K2 - 180 mcg - 90 capsules aankoopt