DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect
- EAN: 8717953247988
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de ongeëvenaarde kracht van DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition. Deze full spectrum formule is rijk aan terpenen en biedt de grootste variatie aan cannabinoïden voor het beste entourage effect. Met een indrukwekkende 25% CBD-concentratie til je jouw CBD inname naar een hoger niveau. Elke druppel bevat een geconcentreerde dosis van de heilzame eigenschappen van CBD, perfect voor maximale voordelen. Bovendien wordt deze premium CBD-olie vervaardigd met geavanceerde extractiemethoden voor optimale zuiverheid, zodat je kunt genieten van diepere ontspanning, stressvermindering en ondersteuning van lichaam en geest.
De DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition is ideaal voor het bevorderen van een gezonde slaap en het verminderen van spanning na een intensieve dag. Geniet van een subtiel verfijnde smaak en de voordelen van natuurlijke ingrediënten zonder concessies te doen aan kwaliteit. Elk flesje is gegarandeerd vrij van verontreinigingen en voldoet aan de hoogste ISO22000 voedselveiligheidsnormen.
Je kunt deze premium CBD-olie eenvoudig gebruiken door 2-3 druppels onder de tong te nemen en door te slikken na een minuut. Voor optimaal resultaat, schud het flesje goed voor gebruik en verhoog indien nodig de dosis na 10-14 dagen. Bewaar de CBD-olie op kamertemperatuur en ervaar de pure kracht van DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition. Investeer vandaag nog in jouw welzijn en ontdek hoe deze buitengewone formule jouw levenskwaliteit kan verbeteren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect kopen voor de prijs van € 79,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
- Op dit moment is DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 84,00 op 24-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 69,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Hennepextract van de eerste persing (50%) en hennepzaad olie (50%). |
| Allergeneninformatie | Cannabis en hennep. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Goed schudden voor gebruik. Neem 2-3maal daags, 2-3 druppels onder de tong en slik door na een minuut. Indien nodig, verhoog de dosis na 10-14 dagen. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | kamer temperatuur |
| Fabrikant Naam | Dutch Natural Healing |
| Fabrikant Adres | Heemstederweg 30 - 1902 RP Castricum |
| Voedingswaarde | N.v.t. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Zoet |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1 flesje CBD olie 20ML 25% Premium Gold edition van Dutch Natural Healing |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 2.5 cm |
| Verpakking hoogte | 8.5 cm |
| Verpakking lengte | 2.5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0.02 % |
| Verpakkingsgewicht | 40 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8717953247988 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je DNH - CBD olie 25% 10ML Premium Gold edition - Full Spectrum - Rijkste in Terpenen - Grootste Variatie Cannabinoïden - Beste Entourage Effect aankoopt