Damhert | Zonder Suikers | Chocoladetablet | Cappuccino | 12 stuks | 12 x 85 gram
- EAN: 8721022496818
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:57:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Damhert Nutrition biedt een heerlijke traktatie met hun Zonder Suikers Chocoladetablet in de smaak Cappuccino. Deze tabletten zijn perfect voor degenen die op zoek zijn naar een lekker tussendoortje dat laag is in koolhydraten. Elk pakket bevat 12 stuks van 85 gram voor langdurig genot.
De ingrediënten van deze chocoladetabletten omvatten pure chocolade met minimaal 45,9% cacao, zoetstof maltitol, cacaoboter, koffie en meer. Let op: vanwege cafeïne zijn deze tabletten niet geschikt voor zwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven of kinderen. Daarnaast kunnen er sporen van melk en noten aanwezig zijn. Geniet met mate!
Dit product is glutenvrij, kippeneivrij, lactosevrij, notenvrij, veganistisch en vegetarisch. Het bevat geen toegevoegde suikers en biedt toch een heerlijke smaakervaring. Bewaar de chocoladetabletten op een koele en droge plaats met een temperatuur van maximaal 18 °C voor optimale versheid.
Per 100 gram bevatten de Damhert Zonder Suikers Chocoladetabletten 537 kcal, 5,6g eiwitten, 45,5g koolhydraten, 0,5g suikers, 43g polyolen, 35,3g vetten en 9,1g vezels. Met een breedte van 10 cm, hoogte van 15 cm en lengte van 15 cm zijn de tabletten handig verpakt in sets van 12 stuks, ideaal om mee te nemen of te delen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Damhert | Zonder Suikers | Chocoladetablet | Cappuccino | 12 stuks | 12 x 85 gram kopen voor de prijs van € 52,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Damhert | Zonder Suikers | Chocoladetablet | Cappuccino | 12 stuks | 12 x 85 gram te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Damhert | Zonder Suikers | Chocoladetablet | Cappuccino | 12 stuks | 12 x 85 gram bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,70 voor Damhert | Zonder Suikers | Chocoladetablet | Cappuccino | 12 stuks | 12 x 85 gram is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 56,55 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,85. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Tablet met pure chocoladesmaak, met zoetstof Pure chocolade (cacao: 45,9% minimum) (cacaomassa, zoetstof maltitol, cacaoboter, emulgator: sojalecithine, aroma van natuurlijke vanille), mokkapasta (3,5%) (koffie, cacaoboter). Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Kan sporen bevatten van melk en noten. Bevat cafeïne: niet geschikt voor zwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven of kinderen. |
| Allergeneninformatie | Glutenvrij/Kippeneivrij/Lactosevrij/Mosterdvrij/Notenvrij/Vegan/Vegetarisch/Zonder toegevoegde suikers |
| Aantal stuks in verpakking | 12 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Droog en koel bewaren. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | >3 Maanden |
| Fabrikant Naam | Damhert |
| Fabrikant Adres | Nederland |
| Voedingswaarde | Per 100 gram: 537 kcal 5,6g Eiwitten 45,5g Koolhydraten 0,5g Suikers 43g Polyolen 35,3g vetten 9,1g Vezels |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Antioxidant Ayurvedisch Collageen Colostrum Darmflora Huid haar nagels Kruiden en planten MSM preparaat |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Smaak | Chocolade |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 12 x 85 gram |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 56 g |
| Energie (Kcal) | 5370 kcal |
| Energie (kJ) | 2.248 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 35.3 g |
| Koolhydraten | 05 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Polyolen | 1 g |
| Suikers | 1 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 1020 g |
| Verpakkingsniveau | Multipack |
| Verzadigde vetzuren | 1 g |
| Vetten | 1 g |
| Vezels | 1 g |
| Zetmeel | 1 g |
| Zout | 1 g |
EAN
| EAN | 8721022496818 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Damhert | Zonder Suikers | Chocoladetablet | Cappuccino | 12 stuks | 12 x 85 gram aankoopt