D-Mannose - 90 tabletten - vegan
- EAN: 8720938702266
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De D-Mannose tabletten van Ortho Formulas zijn een natuurlijk supplement met een hoge dosering van 1000 mg per tablet. Deze tabletten zijn extra hoog gedoseerd en bevatten geen allergenen. D-Mannose is een natuurlijk suiker dat voorkomt in cranberry’s en andere vruchten. In vergelijking met cranberry’s zijn deze tabletten geconcentreerder en helpen ze bij het behouden van een gezonde balans in het lichaam.
De tabletten zijn veganistisch en geschikt voor volwassenen, senioren (65+), zwangere vrouwen en voor mensen in de overgang. Het supplement bevat geen synthetische kleur-, geur- en smaakstoffen en is vrij van gist, sacharose, lactose en gluten. Een gezonde leefstijl is van belang en dit supplement dient als aanvulling op een gevarieerde voeding.
Elke verpakking bevat 90 tabletten, wat voldoende is voor een langdurige kuur. De aanbevolen dosering is 1 tot 3 tabletten per dag, tenzij anders geadviseerd door een specialist. Bewaar de tabletten op kamertemperatuur en op een droge plaats. Houd het supplement buiten het bereik van kinderen.
De D-Mannose tabletten zijn geproduceerd door Ortho Formulas in Nederland, waar kwaliteit en zuiverheid hoog in het vaandel staan. Het supplement bevat geen lichaamseigen stoffen en is volledig plantaardig. Met een neutrale smaak en handige tabletvorm is dit supplement gemakkelijk in te nemen voor dagelijks gebruik.
Bestel vandaag nog jouw potje D-Mannose tabletten en ervaar de kracht van dit natuurlijke suiker in een geconcentreerde vorm. Ondersteun je lichaam op een natuurlijke manier en kies voor de veganistische tabletten van Ortho Formulas.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je D-Mannose - 90 tabletten - vegan kopen voor de prijs van € 34,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om D-Mannose - 90 tabletten - vegan te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat D-Mannose - 90 tabletten - vegan bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,20 voor D-Mannose - 90 tabletten - vegan is gemeten op 03-01-2026. De hoogste prijs was € 34,90 op 28-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 10,70. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Tablet |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | D-mannose, microcrystalline cellulose (vulstof), magnesium stearaat (plantaardig – antiklontermiddel), Coating (HPMC, glycerine, HPC) glansmiddel / coating, silicium dioxide (antiklontermiddel). |
| Allergeneninformatie | Raadpleeg vóór gebruik van dit supplement uw arts of apotheker in geval van zwangerschap, lactatie, medicijngebruik en ziekte. |
| Aantal stuks in verpakking | 90 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 1 Tot 3 tabletten per dag. Of zoals geadviseerd. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Een gezonde leefstijl is van belang. Een voedingssupplement is geen vervanging van gevarieerde voeding. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bij kamertemperatuur en droog bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden. |
| Fabrikant Naam | Ortho Formulas |
| Fabrikant Adres | Vestiging Oostkapelle |
| Voedingswaarde | Samenstelling per dagdosering (1 tablet): D-Mannose 1000 mg |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | D-Mannose |
| Substantie | Tablet |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Senioren 65+ Volwassenen Zwangerschap en kinderwens Overgang |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | - |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Potje D-Mannose, verpakt in kartonnen verzenddoos met inpakpapier. |
| Inhoud | 1.6 g |
| Verpakking breedte | 59 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720938702266 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je D-Mannose - 90 tabletten - vegan aankoopt