Cranberry D-Mannose | 60 capsules
- EAN: 8719128932545
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:57:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Cranberry D-Mannose is een speciale formule die specifiek is ontwikkeld voor vrouwen. Het bevat een combinatie van D-Mannose, cranberry-extract en het kruid solidago, ook wel bekend als 'guldenroede'. Solidago wordt al eeuwenlang gebruikt vanwege de ondersteunende werking op de nier- en blaasfunctie. Daarnaast kan solidago-extract helpen bij overgangsverschijnselen en ongemakken rondom de menstruatie. Het kruid draagt ook bij aan het behoud van soepele gewrichten.
Deze formule bevat cranberry en D-Mannose, die beide bekend staan om hun positieve effecten op de blaas- en nierfunctie en urinewegen. Daarnaast helpt het bij het schoonhouden van de blaas, het behoud van de weerstand in de blaas, ongemakken voorafgaand aan de menstruatie, overgangsverschijnselen en ondersteunt het immuunsysteem. Bovendien ontvang je 30% korting bij aankoop van 4 verpakkingen en wordt je bestelling snel en gratis verzonden binnen Nederland.
De capsules bevatten een mix van D-Mannose, cranberry, guldenroede en zijn vervaardigd in capsules gemaakt van HPMC-cellulose, met magnesiumstearaat als antiklontermiddel. Deze supplementen zijn geschikt voor volwassenen en vormen een aanvulling op een gevarieerd voedingspatroon. De aanbevolen dosering is 1 tot 2 keer per dag 2 tot 3 capsules.
Het product wordt geleverd in een verpakking met 60 capsules. De verpakking heeft een breedte van 40 mm, een hoogte van 170 mm en een lengte van 110 mm. Bewaar de capsules op een koele, droge plaats, goed afgesloten en buiten bereik van kinderen. Dit voedingssupplement is geproduceerd door Healthy Vitamins BV in Nederland en bevat geen allergenen. Bovendien is het THC-gehalte van dit product 0%.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Vitamines Per Post
- Bij Vitamines Per Post kun je Cranberry D-Mannose | 60 capsules kopen voor de prijs van € 22,36. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cranberry D-Mannose | 60 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cranberry D-Mannose | 60 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,76 voor Cranberry D-Mannose | 60 capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,95 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | D-mannose, cranberry, guldenroede, capsule (HPMC-cellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat uit plantaardige bron) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | (Indien niet anders voorgeschreven) Neem 1 tot 2 maal daags 2 tot 3 capsules |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Goed afgesloten, droog, koel en buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Healthy Vitamins BV |
| Fabrikant Adres | +31756121247 |
| Voedingswaarde | D-mannose, cranberry, guldenroede, capsule (HPMC-cellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat uit plantaardige bron) |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | D-Mannose |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
EAN
| EAN | 8719128932545 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cranberry D-Mannose | 60 capsules aankoopt