-CoQ10 100mg 60v-caps
- EAN: 8720615792030
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:57:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de CoQ10 100mg 60v-capsules van Pure. voeg je een waardevol supplement toe aan je dagelijkse routine. Co-enzym Q10 is een essentiële antioxidant die van nature in je lichaam voorkomt en met dit premium supplement ondersteun je je lichaam op natuurlijke wijze.
De capsules van Pure. zijn zorgvuldig samengesteld met 100mg CoQ10 van hoge kwaliteit, waardoor je dagelijkse inname eenvoudig en efficiënt is. De zuiverheid en effectiviteit van dit supplement staan garant voor de beste resultaten, terwijl je profiteert van de hoogste normen waar Pure. voor staat.
Door te kiezen voor Pure. CoQ10, kies je voor puurheid, kracht en betrouwbaarheid. Het merk streeft naar perfectie en zet jouw gezondheid voorop. Neem dagelijks één tot twee capsules in met water, bij voorkeur tijdens een maaltijd, om optimaal te profiteren van de voordelen van CoQ10.
De CoQ10 100mg 60v-capsules zijn vrij van allergenen en bevatten capsules van HPMC, magnesiumstearaat en microkristallijne cellulose. Bewaar ze op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kinderen. Bestel jouw Pure. CoQ10 bij Body Supplies en geniet van scherpe prijzen en snelle levering voor een gezonde levensstijl.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je -CoQ10 100mg 60v-caps kopen voor de prijs van € 18,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om -CoQ10 100mg 60v-caps te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat -CoQ10 100mg 60v-caps bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,20 voor -CoQ10 100mg 60v-caps is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 18,90 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,70. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Substantie | Capsule |
|---|
Etiketinformatie
| Ingrediënten | "Coq10 100 mgHPMC capsule, magnesium steraat en microcrystalline cellulose." |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Neem 1-2 maal daags 1 capsule met water. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en droog bewaren, buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Body Supplies |
| Fabrikant Adres | Koperhoek 142, 3162 LA Rhoon, T. +31180 721 768 |
| Voedingswaarde | Per serving: 1 capsule | Coq10 100 mg HPMC capsule, magnesium steraat en microcrystalline cellulose. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 0.050 kg |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 10.5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 0.005 kg |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720615792030 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je -CoQ10 100mg 60v-caps aankoopt