Citrus Bergamot - 500 mg - 60 vegetarian capsules - NO ADDITIVES
- EAN: 8720256032502
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:57:39 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Citrus Bergamot supplementen van MCS Formulas BV bieden een unieke en pure 100% formule. De actieve ingrediënten, bestaande uit Citrus Bergamia Risso Fruitextract met 38% Bergamot Polyphenolic Fraction®, zijn samengebracht in veganistische capsules. Geen onnodige toevoegingen, alleen pure kwaliteit.
De toewijding aan kwaliteit blijkt uit de bron van de Citrus Bergamot extracten - H&AD S.r.l. in Italië. Door samenwerking met fruit telers in de Reggio Calabria regio van Zuid-Italië, wordt de hoogste kwaliteit extract verkregen. De Polyfenolen in dit supplement zijn gestandaardiseerd en bevatten essentiële stoffen zoals Melitidin en Bruteridin.
Dit supplement is getest in meerdere klinische en wetenschappelijke onderzoeken, bekend onder de naam Bergamot Polyphenolic Fraction® (BFP). Met 60 vegetarische capsules per verpakking, elk met 500 mg Citrus Bergamot extract, is dit supplement perfect voor volwassenen die streven naar een gezonde levensstijl.
Neem als voedingssupplement 1 tot 2 keer per dag 1 capsule, 30 minuten tot een uur voor de avondmaaltijd of zoals voorgeschreven door een zorgverlener. Bewaar dit product op een koele, droge plaats met een maximale bewaartemperatuur van 18 °C. Vervaardigd in Nederland door MCS Formulas BV, elk aspect van dit supplement getuigt van de hoogste kwaliteitsstandaarden.
Met een inhoud van 30 g en verpakkingsafmetingen van 50 mm x 106 mm x 106 mm, is dit supplement perfect voor veganisten en is vrij van allergene ingrediënten zoals gist, tarwe, gluten, soja, melk, eieren, vis, schaaldieren en noten. Een ideale keuze voor een puur en effectief Citrus Bergamot supplement.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Citrus Bergamot - 500 mg - 60 vegetarian capsules - NO ADDITIVES kopen voor de prijs van € 40,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Citrus Bergamot - 500 mg - 60 vegetarian capsules - NO ADDITIVES te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Citrus Bergamot - 500 mg - 60 vegetarian capsules - NO ADDITIVES bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,93 voor Citrus Bergamot - 500 mg - 60 vegetarian capsules - NO ADDITIVES is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 40,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,57. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | BPF® Citrus Bergamia, Risso Fruit Extract 500mg (38% [190 mg] Bergamot Polyphenolic Fraction® comprised of Neoeriocitrin, Naringin, Neohesperidin, Melitidin, and Bruteridin) Hydroxypropylmethylcellulose [Vegetarian Capsule] BPF® and Bergamot Polyphenolic Fraction® are the registered trademarks of H&AD S.r.l., Italy |
| Allergeneninformatie | Not manufactured with yeast, wheat, gluten, soy, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a Quality facility that processes milk, whey, soy, egg, fish and nuts. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | As a dietary supplement, take 1 capsule, 1 to 2 times daily, 30 minutes to one hour prior to the evening meal or as directed by a healthcare professional. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Store in a cool dry place. |
| Fabrikant Naam | MCS Formulas BV |
| Fabrikant Adres | General Chasselaan 26, 5623KR Eindhoven |
| Voedingswaarde | 60 vegetarian capsule, each containing 500 mg Citrus Bergamot |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 18 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Italië |
| NUT-nummer | n / a |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 60 vegetarian capsule, each containing 500 mg Citrus Bergamot |
| Inhoud | 30 g |
| Verpakking breedte | 50 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 106 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 24.4 g |
EAN
| EAN | 8720256032502 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Citrus Bergamot - 500 mg - 60 vegetarian capsules - NO ADDITIVES aankoopt