Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg) - Full spectrum CBD
- EAN: 7640178667051
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:56:09 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de meest geavanceerde CBD-olie met Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg). Deze volledige spectrum CBD-olie biedt een krachtige gezondheidsboost voor jouw welzijn. De unieke formule bevat een hoog gehalte aan natuurlijke hennepextracten, waaronder ondersteunende cannabinoïden zoals CBG, CBC, CBN en CBDA. Deze samenstelling zorgt voor een versterkt effect dat je in je hele lichaam zult voelen, bij elke druppel die je neemt.
De CBD-olie 2.0 van Cibdol is zorgvuldig samengesteld om het entourage effect te bevorderen, waarbij alle cannabinoïden en terpenen harmonieus samenwerken. Naast de goudkleurige CBD bevat deze formule ook een hogere concentratie aan essentiële stoffen die elkaar aanvullen en versterken. Het resultaat is een geavanceerde CBD-formule die het maximale potentieel van de natuur benut.
Om te profiteren van de voordelen van Cibdol - CBD Oil 2.0, wordt geadviseerd om 3-4 druppels tot drie keer per dag onder de tong te nemen. Bewaar de fles op een koele, droge plaats voor optimale houdbaarheid, aangezien de kwaliteit van de olie behouden moet blijven na opening. Laat je lichaam van top tot teen ondersteunen door de krachtige werking van deze geavanceerde CBD-olie van Cibdol.
Dankzij de veganistische formule met MCT-olie, natuurlijke hennepextracten en terpenen is deze CBD-olie geschikt voor een breed publiek. Of je nu in de overgang bent, een senior van 65+, een volwassene, of te maken hebt met zwangerschap of kinderwens, de CBD Oil 2.0 is een uitstekende aanvulling op je dagelijkse routine. Ontdek zelf de impact van deze plantaardige ondersteuning en haal het beste uit de natuur met Cibdol - CBD Oil 2.0 40%.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg) - Full spectrum CBD kopen voor de prijs van € 129,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg) - Full spectrum CBD te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg) - Full spectrum CBD bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,50 voor Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg) - Full spectrum CBD is gemeten op 04-11-2025. De hoogste prijs was € 135,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Ingrediënten: MCT olie, hennepextract, terpenen |
| Allergeneninformatie | n/a |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dosering: 3 - 4 druppels / 3 x per dag |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren: Koel, droog en donker |
| Fabrikant Naam | Cibdol |
| Fabrikant Adres | Handelsweg 1a 5492 NL Sint-Oedenrode Nederland |
| Voedingswaarde | Ingrediënten: MCT olie, hennepextract, terpenen |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 15 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Drop |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen Zwangerschap en kinderwens |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Zwitserland |
| NUT-nummer | 966399 |
| Taal handleiding | Duits Engels Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1 flesje cibdol cbd 40 % |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 2 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0.0 % |
| Verpakkingsgewicht | 15 g |
EAN
| EAN | 7640178667051 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cibdol - CBD Oil 2.0 40% (4000mg) - Full spectrum CBD aankoopt