Chlorofyl Plus | 60 capsules
- EAN: 8719128933085
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Chlorofyl Plus is een natuurlijk supplement met een krachtige combinatie van chlorofyl en alfalfa. Chlorofyl, ook bekend als bladgroen, speelt een essentiële rol in de fotosynthese van planten, waarbij zonlicht wordt omgezet in energie. De toevoeging van alfalfa, een kiemgroente boordevol voedingsstoffen, maakt dit supplement nog waardevoller. Elke capsule bevat 100 mg chlorofyl en 250 mg alfalfapoeder, wat zorgt voor een optimale ondersteuning van je gezondheid.
Dit voedingssupplement is speciaal samengesteld met alfalfa om je eetlust te verminderen en zo gewichtsbeheersing te ondersteunen. Daarnaast bevordert het de energiestofwisseling, draagt het bij aan de vetverbranding en zorgt het voor een goed energieniveau. Met 30% korting bij aankoop van 4 verpakkingen, is dit een voordelige en effectieve keuze voor je dagelijkse welzijn.
De capsule bevat chlorofyl, alfalfa uit natuurlijke teelt, HPMC-cellulose en cellulose als vulstof. Het supplement is vrij van allergenen en elke verpakking bevat 60 capsules voor een langdurige voorraad. De aanbevolen dosering is 1 tot 3 maal daags 1 capsule tijdens of vlak na een maaltijd. Bewaar het product op een koele, droge plaats buiten het bereik van kinderen.
Chlorofyl Plus is een veganistisch product, geproduceerd door Healthy Vitamins BV in Nederland. De afmetingen van de verpakking zijn 40 mm x 110 mm x 170 mm en dankzij de platte vorm past het pakket gemakkelijk door de standaard brievenbus. Met een THC-gehalte van 0% hoef je je geen zorgen te maken over ongewenste stoffen in dit supplement. Het EAN-nummer van dit product is 8719128933085.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Vitamines Per Post
- Bij Vitamines Per Post kun je Chlorofyl Plus | 60 capsules kopen voor de prijs van € 23,48. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chlorofyl Plus | 60 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Chlorofyl Plus | 60 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,76 voor Chlorofyl Plus | 60 capsules is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,95 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,19. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Chlorofyl, alfalfa uit natuurlijke teelt, capsule (HPMC-cellulose), vulstof (cellulose) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | (Indien niet anders voorgeschreven) Neem 1 tot 3 maal daags 1 capsule tijdens of vlak na een maaltijd |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Goed afgesloten, droog, koel en buiten het bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Healthy Vitamins BV |
| Fabrikant Adres | +31756121247 |
| Voedingswaarde | Chlorofyl, alfalfa uit natuurlijke teelt, capsule (HPMC-cellulose), vulstof (cellulose) |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
EAN
| EAN | 8719128933085 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chlorofyl Plus | 60 capsules aankoopt