Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules
- EAN: 8719324870108
- Categorie(n): Paddenstoelen
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:56:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Pure Mushrooms Chill Mix Bio is een voedingssupplement dat bestaat uit een unieke mix van Reishi en Lion's Mane paddenstoelen. Elke capsule bevat 180 mg Reishi extract en 180 mg Lion's Mane extract, gecombineerd met acerola extract voor een extra dosis vitamine C. Dit supplement is ideaal voor dagelijks gebruik en geschikt voor zowel vegetariërs als veganisten.
De capsules zijn 100% biologisch en bevatten een hoogwaardig extract van de vruchtlichamen van de paddenstoelen. Het hete water extractieproces zorgt ervoor dat de essentiële voedingsstoffen optimaal behouden blijven. Bovendien worden de paddenstoelen gekweekt op een natuurlijke voedingsbodem, wat bijdraagt aan de hoge kwaliteit van dit product.
Elke capsule van de Chill Mix bevat 180 mg Reishi extract (17:1) en 180 mg Lion's Mane extract (11:1), samen met 20 mg acerola extract. Daarnaast is dit supplement vrij van gluten, soja en zuivel. De stazak met 60 capsules zorgt ervoor dat je voldoende voorraad hebt voor een langere periode.
De dagelijkse dosering van de Pure Mushrooms Chill Mix Bio is één tot driemaal daags 2 capsules. Het is belangrijk om de capsules koel en droog te bewaren voor optimale kwaliteit. De fabrikant, Pure Mushrooms, staat garant voor de hoge kwaliteit van dit product. Met een THC-gehalte van 0% en een verpakkingsgewicht van 35 g is dit supplement een waardevolle toevoeging aan je dagelijkse routine.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
- Op dit moment is Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules is gemeten op 22-12-2024. De hoogste prijs was € 21,90 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Ingrediënten: Reishi (Ganoderma Lucidum) extract*, Lion’s Mane (Hericium erinaceus) extract*, acerola extract* en plantaardige cellulose capsules (Hydroxypropylmethylcellulose) * van biologische oorsprong |
| Allergeneninformatie | Gluten-, soja- en zuivelvrij |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Dagelijkse dosering: één tot driemaal daags 2 capsules |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | koel en droog bewaren |
| Fabrikant Naam | Pure Mushrooms |
| Fabrikant Adres | Nederland |
| Voedingswaarde | Niet bekend |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Paddenstoelen |
| Substantie | Capsule |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Europa |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 60 mg |
| Verpakking breedte | 11.00 cm |
| Verpakking hoogte | 11.00 cm |
| Verpakking lengte | 11.00 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 35 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
EAN
| EAN | 8719324870108 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chill Mix Paddenstoelen Extract Capsules Bio 60 capsules aankoopt