Chaga Premium | 60 capsules |
- EAN: 8719128936185
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:20:35 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Chaga Premium is een voedingssupplement dat gewaardeerd wordt om zijn natuurlijke kracht, afkomstig van de berkenweerschijnzwam die groeit op berkenbomen in Siberië en Azië. Dit speciale dual-extract Chaga Premium-extract is gemaakt met behulp van de ‘dual extractie’-methode, waar zowel heet water als alcohol wordt gebruikt om de inhoudsstoffen optimaal te extraheren. Het extract is gestandaardiseerd op 16% polysachariden, 12% bèta-glucanen en 5% triterpeen betulinezuur, waaraan 25 mg vitamine C (Ester-C®) is toegevoegd voor extra gezondheidsvoordelen.
Dit voedingssupplement bevat 60 capsules, elk met Chaga-extract, HPMC-cellulose capsule, cellulose als vulstof, vitamine C (Ester-C®) en magnesiumstearaat als antiklontermiddel. Chaga Premium is geschikt voor volwassenen en kan eenvoudig worden ingenomen door 1 tot 3 maal daags 1 capsule in te nemen, bij voorkeur tijdens of vlak na een maaltijd.
Met 30% korting bij aankoop van 4 verpakkingen, is Chaga Premium niet alleen effectief, maar ook voordelig. Bovendien wordt het snel en gratis bezorgd binnen Nederland, waarbij het pakket eenvoudig door de standaard brievenbus past. Let op, Chaga Premium is een voedingssupplement en dient niet ter vervanging van gevarieerde voeding. Raadpleeg bij ziekte, medicijngebruik, zwangerschap of borstvoeding altijd een deskundige voordat u supplementen gebruikt voor uw gezondheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Vitamines Per Post
- Bij Vitamines Per Post kun je Chaga Premium | 60 capsules | kopen voor de prijs van € 27,68. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Chaga Premium | 60 capsules | te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Chaga Premium | 60 capsules | bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,81 voor Chaga Premium | 60 capsules | is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 30,95 op 07-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,14. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Capsule |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Chaga-extract, capsule (HPMC-cellulose), vulstof (cellulose), vitamine C (Ester-C®), antiklontermiddel (magnesiumstearaat uit plantaardige bron) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen. |
| Aantal stuks in verpakking | 60 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | (Indien niet anders voorgeschreven) Neem 1 tot 3 maal daags 1 capsule, tijdens of vlak na een maaltijd |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Goed afgesloten, droog, koel en buiten bereik van kinderen bewaren |
| Fabrikant Naam | Healthy Vitamins BV |
| Fabrikant Adres | +31756121247 |
| Voedingswaarde | Chaga-extract, capsule (HPMC-cellulose), vulstof (cellulose), vitamine C (Ester-C®), antiklontermiddel (magnesiumstearaat uit plantaardige bron) |
Productinformatie
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 110 mm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0 % |
EAN
| EAN | 8719128936185 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Chaga Premium | 60 capsules | aankoopt