Cbd-x CBD-olie 5% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal!
- EAN: 8720299902404
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:55:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Cbd-x CBD-olie 5% is een pure en hoogwaardige olie van absolute topkwaliteit. Geproduceerd volgens de strengste normen in Nederland, garandeert Cbd-x een product vrij van pesticiden, zware metalen en andere verontreinigingen. In tegenstelling tot vele andere oliën is deze CBD niet opgelost in goedkopere oliën, maar in biologische hennepzaadolie. Deze olie zit boordevol Omega-3 en Omega-6 vetzuren, vitamines, antioxidanten en essentiële mineralen, waardoor het niet alleen een effectieve CBD-olie is, maar ook nog eens zeer voedzaam.
Met een inhoud van 10ml biedt Cbd-x CBD-olie 5% een milde smaakervaring en een optimale dosering die afhankelijk is van factoren zoals lichaamsgewicht en persoonlijke behoeften. Door te beginnen met één druppel per dag en dit langzaam op te bouwen tot het gewenste resultaat is bereikt, kunt u de voordelen van deze CBD-olie optimaal benutten. Het flesje bevat ongeveer 200 druppels, wat genoeg is voor minimaal een maand bij dagelijks gebruik.
Cbd-x CBD-olie 5% voldoet aan de aanbevolen maximale dagdosering van 160mg per dag en bevat geen THC. Cbd-x staat bekend om de hoogwaardige CBD-producten en garandeert de kwaliteit van de CBD die op het etiket vermeld staat. Bij vragen of advies kunt u altijd contact opnemen met de 24-uurs Klantenservice van Cbd-x, die dag en nacht beschikbaar is voor professioneel advies en ondersteuning.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cbd-x CBD-olie 5% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! kopen voor de prijs van € 11,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cbd-x CBD-olie 5% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Cbd-x CBD-olie 5% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,75 voor Cbd-x CBD-olie 5% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,75 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Olie |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Biologische hennepzaadolie, hoogwaardige cannabidiol (CBD) 5% (500mg) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Gebruiksadvies: neem ongeveer 7 á 8 druppels per dag, puur of met wat water. Dit kan in één keer (bijvoorbeeld elke avond), of in twee of drie keer, verdeeld over de dag. Bij dagelijks gebruik van gemiddeld 7 á 8 druppels, bevat één flesje van 10ml genoeg druppels voor ongeveer één maand. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren in of buiten de koelkast |
| Fabrikant Naam | Cbd-x |
| Fabrikant Adres | J. Israelslaan 36, 5642KB, Eindhoven |
| Voedingswaarde | 900 kcal per 100ml, 90 kcal per flesje |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 25 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Olie |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Kinderen Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | nvt |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Druppelflesje, inhoud 10ml |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 3 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 3 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 85 kcal |
| Energie (kJ) | 357 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 1 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 9 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0.0 % |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 1 g |
| Vetten | 9.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720299902404 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cbd-x CBD-olie 5% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! aankoopt