Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal!
- EAN: 8720299902411
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:57:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Cbd-x CBD-olie van absolute topkwaliteit, met een puurheid van 10%. Onze CBD-olie is gemaakt van biologische hennepzaadolie en bevat een krachtige dosis cannabidiol (CBD) van 1000mg. Gegarandeerd vrij van THC en geproduceerd volgens de strengste normen in Nederland. Dit product is een ware traktatie voor je lichaam, bomvol Omega-3 en Omega-6 vetzuren, vitamines, antioxidanten en belangrijke mineralen zoals magnesium en zink.
De Cbd-x CBD-olie heeft een milde smaak en wordt geleverd in een handig flesje van 10ml. De optimale dosering kan variëren van persoon tot persoon, afhankelijk van factoren zoals lichaamsgewicht en de reden van gebruik. Begin met één druppel per dag en bouw dit langzaam op tot het gewenste effect is bereikt. Met maximaal 8 druppels per dag gaat een flesje ongeveer een maand mee, waardoor je langdurig kunt genieten van de voordelen.
Onze Cbd-x CBD-olie voldoet aan de aanbevolen maximale dagdosering van het CAN. Dankzij de hoogwaardige kwaliteit en de pure formule ben je verzekerd van een effectief en veilig product. Wil je meer weten over onze CBD-producten of heb je vragen? Neem dan contact op met onze 24-uurs klantenservice. Cbd-x staat voor je klaar, dag en nacht, om je te voorzien van de beste service en ondersteuning.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! kopen voor de prijs van € 12,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
- Op dit moment is Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,75 voor Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 14,75 op 19-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Inhoud | 10 ml |
| Substantie | Druppels |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Biologische hennepzaadolie, cannabidiol (CBD) 10% (1000mg) |
| Allergeneninformatie | Geen allergenen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Gebruiksadvies: neem ongeveer 7 á 8 druppels per dag, puur of met wat water. Dit kan in één keer (bijvoorbeeld elke avond), of in twee of drie keer, verdeeld over de dag. Bij dagelijks gebruik van gemiddeld 7 á 8 druppels, bevat één flesje van 10ml genoeg druppels voor ongeveer één maand. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaren in of buiten de koelkast |
| Fabrikant Naam | Cbd-x |
| Fabrikant Adres | J. Israelslaan 36, 5642KB, Eindhoven |
| Voedingswaarde | 900 kcal per 100ml, 90 kcal per flesje |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 19 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Druppels |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | Druppelflesje, inhoud 10ml |
| Inhoud | 10 ml |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 2.8 cm |
| Verpakking lengte | 25.5 cm |
Overige kenmerken
| THC gehalte | 0.0 % |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
EAN
| EAN | 8720299902411 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cbd-x CBD-olie 10% puur | 10ml | Absolute Topkwaliteit | Beste Deal! aankoopt