CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals
- EAN: 8720589912175
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:56:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de innovatieve CBD pleisters van Dutch Naturals, verpakt in een handige set van 30 stuks met elk 15mg pure en biologische Cannabidiol. Deze pleisters bieden een alternatief voor traditionele CBD producten zoals olie en capsules, omdat ze een geleidelijke afgifte van CBD via de huid mogelijk maken. Dankzij deze methode kunnen de pleisters tot wel 36 uur lang effectief blijven, waardoor je de hele dag door kunt genieten van de voordelen van CBD zonder eraan te hoeven denken.
Elke CBD pleister van Dutch Naturals is transparant en discreet, met een subtiele kleur die vervaagt naarmate de CBD wordt opgenomen. Hierdoor zijn ze perfect voor dagelijks gebruik. Bovendien zijn de pleisters volledig vrij van THC, waardoor je je geen zorgen hoeft te maken over psychoactieve effecten. Het onafhankelijk geteste product bevat gegarandeerd 15mg hoogwaardige CBD per pleister, afkomstig van biologisch geteelde hennep.
De CBD pleisters zijn eenvoudig aan te brengen op een schone en droge huid, bijvoorbeeld op de bovenarm. Door de pleister lichtjes aan te drukken, blijft deze goed zitten en kan de CBD langzaam worden opgenomen. Na 12 tot 36 uur kun je de pleister verwijderen. Let op: water kan de kleefkracht verminderen, dus vermijd nat worden tijdens het dragen van de pleisters voor optimale effectiviteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals kopen voor de prijs van € 21,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
- Op dit moment is CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals is gemeten op 26-11-2025. De hoogste prijs was € 24,95 op 21-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Substantie | Balsem |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Elke pleister bevat circa vijftien milligram CBD van biologisch gekweekte hennep en 0% THC. |
| Allergeneninformatie | Hennep, Cannabis |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Plaats een CBD pleister op een droge, kale plek nabij de klachten of op de bovenarm. Druk de CBD pleister gedurende ongeveer 5 seconden licht aan op de huid. Verwijder de pleister met CBD na 12-36 uur. Individuele resultaten kunnen variëren. Let op: Dutchnaturals CBD Pleisters kunnen hun kleefbaarheid of effectiviteit verliezen door het douchen of in bad gaan. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Koel en donker bewaren op kamer temperatuur |
| Fabrikant Naam | Dutch Natural Healing |
| Fabrikant Adres | Heemstederweg 30 - 1902RP Castricum |
| Voedingswaarde | n.v.t. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Balsem |
| Smaak | Zonder smaak |
| Levensfase | Overgang Senioren 65+ Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1 pak van 5 vellen met 5 pleisters per vel (totaal 30 pleisters) 15MG per pleister van Dutch Naturals |
| Inhoud | 15 mg |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 9.5 cm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0.00 % |
| Verpakkingsgewicht | 23 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720589912175 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CBD pleisters 30 stuks - 15mg CBD per pleister - Dutch Naturals aankoopt