CBD 2% active clear 10ML - voor Nebulizer (navulling) - 200MG CBD - CBD water oplsobaar
- EAN: 8720589912656
- Categorie(n): Planten & Kruiden
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:57:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
CBD 2% active clear 10ML is een hoogwaardige navulling voor de nebulizer, exclusief ontworpen voor optimaal gebruiksgemak. Met een CBD-gehalte van 200MG biedt deze vloeibare substantie een effectieve en handige manier om CBD te consumeren. Deze CBD-oplossing is volledig wateroplosbaar, waardoor het gemakkelijk is om te doseren en te gebruiken.
De ingrediënten van dit product bestaan alleen uit pure CBD, afgeleid van hennep en cannabis. Het bevat geen allergenen en is daarmee veilig voor mensen met allergieën. Het flesje bevat 10ML van de CBD active clear 2% oplossing, die 100% veganistisch is en geen lichaamseigen stoffen bevat.
Dutch Natural Healing is de fabrikant van deze hoogwaardige CBD navulling en staat bekend om zijn kwaliteit en betrouwbaarheid. De CBD-oplossing dient te worden bewaard op een maximale temperatuur van 20°C en het is raadzaam om het flesje goed gesloten te bewaren.
Met een THC-gehalte van slechts 0.02%, is deze CBD-oplossing volledig legaal en veilig in gebruik. Het bevat geen ongewenste voedingswaarden zoals eiwitten, vetten, suikers of koolhydraten, waardoor het een pure en geconcentreerde CBD formule is.
De verpakking bevat 1 flesje van 10ML CBD 2% active clear, speciaal ontworpen voor gebruik met de nebulizer. Dit product is afkomstig uit Nederland en bevat duidelijke Engelstalige instructies voor optimaal gebruiksgemak. De EAN-code van dit product is 8720589912656.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je CBD 2% active clear 10ML - voor Nebulizer (navulling) - 200MG CBD - CBD water oplsobaar kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om CBD 2% active clear 10ML - voor Nebulizer (navulling) - 200MG CBD - CBD water oplsobaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat CBD 2% active clear 10ML - voor Nebulizer (navulling) - 200MG CBD - CBD water oplsobaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,95 voor CBD 2% active clear 10ML - voor Nebulizer (navulling) - 200MG CBD - CBD water oplsobaar is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 24,95 op 21-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Inhoud | 10 ml |
|---|---|
| Substantie | Vloeistof |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | CBD |
| Allergeneninformatie | Hennep en Cannabis |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | navulling voor nebulizer |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Gesloten bewaren |
| Fabrikant Naam | Dutch Natural Healing |
| Fabrikant Adres | heemstederweg 30, 1902RP Castricum |
| Voedingswaarde | N.V.T. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | CBD |
| Substantie | Vloeistof |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| Taal handleiding | Engels |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 1 flesje CBD active clear 2% - navulling voor de Nebulizer |
| Inhoud | 10 ml |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0.02 % |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720589912656 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je CBD 2% active clear 10ML - voor Nebulizer (navulling) - 200MG CBD - CBD water oplsobaar aankoopt