Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel
- EAN: 8720648264986
- Categorie(n): Multivitamine
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:57:38 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Vitamin Booster van Cabau Lifestyle in de smaak Red Fruits is speciaal samengesteld voor powervrouwen met een druk en actief leven. Met maar liefst 24 verschillende vitamines en mineralen is dit supplement de perfecte aanvulling op jouw dagelijkse eetpatroon. Vitamine A zorgt voor een goede werking van het immuunsysteem, terwijl chroom bijdraagt aan een normaal vetmetabolisme. Daarnaast is vitamine D goed voor botten en spieren, en activeert magnesium je natuurlijke energie in het lichaam. Met nog vele andere voordelen is de Vitamin Booster een must-have voor elke moderne vrouw.*
De Vitamin Booster - Red Fruits bevat ingrediënten zoals maltodextrine, magnesium tri-citraat, vitamine C en E, en diverse mineralen. Dit poeder is veganistisch en wordt geproduceerd in Nederland volgens hoge kwaliteitsnormen. De verpakking bevat 300 gram poeder, wat overeenkomt met 40 boosts. Eén maatschep (7,5 gram) van de Vitamin Booster toevoegen aan 250 ml water is de aanbevolen dagelijkse dosering.
Om de kwaliteit te behouden, wordt geadviseerd de Vitamin Booster op een koele en droge plaats te bewaren. Zorg ervoor dat de verpakking goed gesloten blijft en vermijd directe blootstelling aan warmte, vocht en zonlicht. Na opening is het aanbevolen om de booster binnen 6 maanden te consumeren. Het product kan sporen bevatten van gluten, soja, melk, noten en ei.
De Vitamin Booster - Red Fruits is een multivitamine supplement in poedervorm, geschikt voor volwassenen van elk geslacht. Met een energie-inhoud van 16 kcal en 68 kJ per portie, biedt het een gemakkelijke manier om je dagelijkse vitamine- en mineralenbehoeften aan te vullen. Bestel vandaag nog jouw Vitamin Booster en ervaar de voordelen van deze fantastische toevoeging aan je dagelijkse routine.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel kopen voor de prijs van € 22,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
- Op dit moment is Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 29,95 op 01-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Vitamin Booster - Red Fruits: maltodextrine, magnesium tri-citraat, voedingszuur: citroenzuur, kaliumchloride, natuurlijk aroma, calcium carbonaat, kleurstof: rode biet, zoetstof: sucralose, ascorbinezuur (vit. C), nicotinamide (vit. B3), alpha Tocopherol (vit. E), magnesium oxide, zink oxide, pantotheenzuur (vit. B5), riboflavine (vit. B2), pyridoxine (vit. B6), vitamine A, ijzer pyrofosfaat, kopergluconaat, kalium jodide, natrium selenaat, biotine (vit. B8), chroom chloride, phyllochinon (vit. K1), vitamin D2, natriummolybdaat, cyanocobalamine (vit. B12). Vitamin Booster - Tropical Fruit: maltodextrine, magnesium tri-citraat, voedingszuur: citroenzuur, kaliumchloride, aroma, calcium carbonaat, zoetstof: sucralose, natuurlijk citrus aroma, ascorbinezuur (vit. C), kleurstof: kurkuma, nicotinamide (vit. B3), alpha Tocopherol (vit. E), magnesium oxide, pantotheenzuur (vit. B5), riboflavine (vit. B2), pyridoxine (vit. B6), vitamine A, ijzer pyrofosfaat, kopergluconaat, kalium jodide, natrium selenaat, biotine (vit. B8), chroom chloride, phyllochinon (vit. K1), vitamin D2, natriummolybdaat, cyanocobalamine (vit. B12). Vitamin Booster - Sweet Lemon maltodextrine, magnesium tri-citraat, voedingszuur: citroenzuur, kaliumchloride, natuurlijk citroen aroma, calcium carbonaat, zoetstof: sucralose, ascorbinezuur (vit. C), kleurstof: kurkuma, nicotinamide (vit. B3), alpha Tocopherol (vit. E), magnesium oxide, pantotheenzuur (vit. B5), riboflavine (vit. B2), pyridoxine (vit. B6), vitamine A, kleurstof: briljantblauw, ijzer pyrofosfaat, kopergluconaat, kalium jodide, natrium selenaat, biotine (vit. B8), chroom chloride, phyllochinon (vit. K1), vitamin D2, natriummolybdaat, cyanocobalamine (vit. B12). |
| Allergeneninformatie | Word gemaakt in een bedrijf waar ook gluten, soja, melk, noten en ei worden verwerkt. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | Vul je shaker of beker met minimaal 250 ml water. Voeg hier 7,5 gram - ongeveer 1 maatschep - Vitamin Booster aan toe. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Gaat het langst mee als je ze op een koele en droge plaats bewaart. Vergeet niet na gebruik het potje goed dicht te doen. Zorg goed voor de supplementen. Zorg ervoor dat het niet in aanraking komt met directe warmte, vocht en zonlicht. Gebruik het niet meer als het potje langer dan 6 maanden geopend is. |
| Fabrikant Naam | Cabau Lifestyle |
| Fabrikant Adres | Impact 71-H, 6921 RZ Duiven |
| Voedingswaarde | Vitamin Booster, Red Fruits - Per 7,5 g: Energie (kJ) 68 kJ Energie (kcal) 16 kcal Vet 0.0 g Waarvan verzadigd 0.0 g Koolhydraten 3.9 g waarvan suikers 0.3 g Polyolen 0.2 g Voedingsvezel 0.0 g Eiwitten 0.0 g Zout 0.00 g Vitamin Booster, Tropical Fruits - Per 7,5 g: Energie (kJ) 78 kJ Energie (kcal) 18 kcal Vet 0.0 g Waarvan verzadigd 0.0 g Koolhydraten 3.7 g waarvan suikers 0.3 g Polyolen 0.2 g Voedingsvezel 0.0 g Eiwitten 0.0 g Zout 0.00 g Vitamin Booster, Sweet Lemon - Per 7,5 g: Energie (kJ) 86 kJ Energie (kcal) 20 kcal Vet 0.0 g Waarvan verzadigd 0.0 g Koolhydraten 3.6 g waarvan suikers 0.3 g Polyolen 0.2 g Voedingsvezel 0.0 g Eiwitten 0.0 g Zout 0.00 g |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 15 °C |
| Type vitamine | Multivitaminen |
| Substantie | Poeder |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | 8720648264986 |
| Bijsluiter | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
Inhoud & afmetingen
| Inhoud | 300 g |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 16 kcal |
| Energie (kJ) | 68 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 3.9 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0.2 g |
| Smaak | Fruitmix |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8720648264986 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Cabau Lifestyle - Vitamin Booster - Red Fruits - 24 vitamines en mineralen - 300 gram - Perfecte aanvulling voor iedere dag - Makkelijk & snel aankoopt